تماس با پشتیبانی

۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

ایمیل پشتیبانی

info @ sashasalehi.ir

خدمات ما

توانگری و جذب سرمایه با ای اف تی

توانگری و جذب سرمایه با ای اف تی: آیا ای اف تی می تواند پرده از رازهای پنهان ذهنتان بردارد؟

اگر شما هم از آن دسته از کسانی باشید که سالهاست در مسیر تغییر باورها و تحول درونی تلاش می کنند. قطعا می دانید که ثروتمندی و توانگری یک ذهنیت است. اول باید به این سطح ذهنی رسید تا بتوان قدم به قدم رشد مالی، ثروت و توانگری را تجربه کرد.  به قول بزرگان علوم معنوی و موفقیت : ” باش، عمل کن، داشته باش “. در این مطلب قصد داریم ارتباط ای اف تی و ثروت را بدانیم.

در نتیجه اگر دارای ذهنیت و مایندست توانگری نباشیم. هر چقدرم که تلاش کنیم درآمدمان و سطح زندگی مان رشد نمی کند. مثل ماشینی که ترمز دستی آن بالاست و راننده مداوم گاز می دهد. در حالی که اصلا نیاز به گاز دادن و تلاش اضافه نیست!

در نتیجه شیوۀ توانگری با ای اف تی به ما کمک می کند تا بفهمیم چه مسائل و موانع درونی ای نسبت به پول وثروت داریم که چوب لای چرخ این ذهنیت می گذارند

آیا توانگری و جذب سرمایه ژن خوب می خواهد؟

قطعا اگر ما والدین توانگر و ثروتمندی داشته باشیم .ذهنیت توانگری از همان کودکی در ما نهادینه خواهد شد با اینحال همۀ ذهنیت ها، از توانگری و ثروت گرفته تا تناسب اندام و لاغری همگی برنامه و نرم افزارهای ذهنی هستند و قابلیت برنامه ریزی شدن دوباره دارند. اینجاست که ان ال پی و ای اف تی به کمک ما می آید.

در دوره ی ای اف تی ثروت روی موانع ذهنی شما در مسیر افزایش درآمد کار خواهیم کرد و تضادهای درونی تان را که حاصل باورها و ارزشهای مخالف شما هستند را پاکسازی می کنیم.

Previous
Next

بیشتر بخوانید :

توانگری و جذب سرمایه با ای اف تی چگونه اتفاق می افتد؟

ای اف تی به ما کمک می کند تا بتوانیم ویروسهای ذهنی (باورهای منفی، موانع، محدودیتها، ترسها، خاطرات و تجربیات منفی) را پاکسازی و ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنیم و با رفتارسازی مناسب یک ذهنیت ثروتمند بسازیم. یادتان باشد که رفتارو عملکرد ما باید متناسب و همگام با توانگری و ثروتمندی باشد و اقدامات کوچکی در این جهت برداریم.

ما می توانیم روی بخشهای مختلف ذهنیت خود در مورد ثروت و پول کار کنیم.

در دورۀ جذاب توانگری و جذب سرمایه با ای اف تی روی موضوعات مختلف به صورت تخصصی کار کرده ایم.

در این دوره روی پنج نوع پول و مسائل منفی آنها با ای اف تی پاکسازی انجام داده ایم.

روی باورهای مالی و فراوانی به صورت جداگانه با ای اف تی کار کرده ایم.

برای ارتقا سطوح مالی با ای اف تی روی سطوح مختلف درآمدی کار کرده ایم.

به خودهیپنوتیزم ها و مدیتیشن های مربوط افزایش درامد پرداخته ایم.

و در لایوهای مشترک، خاطرات ، باورها و رفتارهایی که موجب فقر ذهنی شده اند را بررسی و با ای اف تی پاکسازی نموده ایم.

توانگری و جذب سرمایه با ای اف تی توسط مربیان ای اف تی

در یک برنامۀ آموزشی مشترک که به صورت زنده و آنلاین برگزار شد. من ساشاصالحی با آرش اسلامی یکی از مربیان خوب ای اف تی روی موضوع توانگری و ثروت با ای اف تی کار کردیم. در فیلم زیر بخش اصلی این تمرین که مربوط به بازنمایی خاطرات کودکی و پاکسازی تجربیات و باورهای منفی است را مشاهده خواهید کرد.

 

بازی توانگری و ثروت با ای اف تی هدیه بشما

برای دوستانی که تمایل دارند در این حوزه بیشتر روی خود کار کنند یک هدیه بی نظیر در نظر گرفته ایم که شامل پکیج (بازی صد میلیون با ای اف تی) است. این پکیج شامل یک کتاب کوتاه ۸ صفحه ای ، فیلم بازی و فایل صوتی فیلم می باشد.

در این بازی شما روی صد یا دویست میلیون درآمد یا دریافت جایزه ضربه خواهید زد. و مشاهده می کنید که درونتان چه باورها، ترسها و حتی اضظرابهای درونی را تجربه می کنید و چه خاطراتی بازنمایی می شود.

این بازی ساده درواقع بهترین شیوه برای پالایش و رو آمدن کثافتهای عمیق ذهن ما است. دیتاها و تجارب و باورهایی که برای سالها سرکوب شده و به آنها توجه نکرده بودیم رو خواهند آمد وحال می توانیم با ای اف تی آنها را پاکسازی کنیم. این پکیج را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود پکیج

جذب پول با ای اف تی

مزایای دوره ها و محصولات سایت آکادمی خودتوباورکن ( ساشا صالحی )

کسانی که در دوره های آنلاین ما شرکت می کنند. یا از محصولات ما استفاده کرده اند در خریدها و دوره های بعدی از تخفیف ویژه ای بهره مند می شوند و با تخفیف بیشتری در دوره ها شرکت خواهند کرد.

دوره های آنلاین به صورت لایو برگزار شده و تعاملی است. و مثل خیلی از مربیان و سایتهای آموزشی به پکیج و خودآموزی محدود نشده است و مربی در کنار شما و  پاسخگوی شما است.

مدرککسانی که در دوره ها شرکت می کنند از ۶ ماه پشتیبانی و پاسخگویی خود مربی بهرمند می شوند. ما مثل یک دوست کنار شما هستیم تا تغییرات اساسی را در خود شکل دهید.

کسانی که دوره های آنلاین و افلاین ای اف تی را می گذرانند می توانند درخواست مدرک بین المللی کنند. این گواهینامه از امریکا یا کانادا دریافت می گردد و تنها بیانگر این است که شما این دوره ها را در نزد ما گذرانده اید. نه این که متخصص این روشها هستید. اگر قصد مهاجرت دارید یا در نظر دارید که مربی تحولات فردی شوید این مدارک به شما کمک خواهند کرد. مخصوصا مدرک ای سی اس امریکا زیرا کد پیگیری آن در سایت اصلی کشور امریکا ثبت می گردد.

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *