سایت رسمی ساشا صالحی

آموزش ای اف تی به صورت تصویری در ۱ دقیقه

در این مقاله قصد داریم به صورت ویدئویی در یک دقیقه به شما آموزش ای اف تی بدهیم با سایت تخصصی ای اف تی ساشا صالحی همراه باشید.

 

چرا ای اف تی بهترین روش تحول است؟

آموزش ای اف تی تصویری برای کسانی است که وقت زیادی ندارند یا دوست دارند این روش را یاد گرفته و روی موضوعات خود آزمایش کنند.

در هر صورت ای اف تی بی‌نظیر است. سریع و قدرتمند. البته ممکن است برای بعضی از معضلات و مشکلات ما کمی دیرتر اثر کند.

با این وجود روی بسیاری از مسائل کارساز و اثرگذار است. به همین خاطر است که بعد از هشت سال کار در حوزه های مختلف ان ال پی، تی اِی، اناگرام و غیره، تصمیم گرفتم که تخصصی روی ای اف تی کار کنم و الان مطمئنم که انتخاب درستی کردم.

در این مقاله تصمیم گرفتیم که ای اف تی را در یک دقیقه و سریع به شما آموزش دهیم. برای آموزش کاملتر می توانید به از این ویدئوی آموزشی استفاده کنید. ممنون میشم نظرتان را در مورد آموزش‌ها با ما در میان بگذارید.

چگونه آموزش تصویری ای اف تی را در یک دقیقه یاد بگیریم؟

ای اف تی
ای اف تی (نقاط انرژی)
 1. مشکل و موضوع مسئله را مشخص کنیم.
 2. شدت آن را بین صفر(کمترین) تا ده (بیشترین) مشخص کنید.
 3. روی قسمت کاراتۀ دست ضربه بزنید و بگویید “با وجود اینکه این مسئله را دارم خودم را کاملا دوست دارم و قبول دارم و برای خودم احترام قائلم”.
 4. سپس روی نقاط انرژی مردین ها ضربه بزنید (حداقل ۷بار) و با ضریه رو هر نقطه تنها مسئله اصلی را بیان کنید مثلا این سردرد لعنتی، سردردم خیلی اذیتم می‌کنه. بالای سر، بین دو ابرو، انتهای ابرو، روی استخوان زیر چشم، بالای لب، زیر لب، استخوان ترقوه، و زیر بغل در راستای سینه.
 5. بعد از یک دور ضربه زدن دوباره شدت سنجی کنید و ببینید چقدر شدت موضوع کمتر شده است و دوباره از نو همین روند را تکرار کنید تا شدت آن به صفر برسد.

 

 

 در زیر فیلم آموزش تصویری ای اف تی سریع در یک دقیقه برای شما عزیزان آماده شده است.

ای اف تی تخصصی را چگونه بیاموزیم؟!

در صورتی که تمایل دارید آموزش ای اف تی را به صورت تخصصی و ریشه‌ای روی همۀ باورها و ابعاد جسمی، ذهنی و روحی خود کار کنید می‌توانید پکیج ای اف تی را که همراه با پشتیبانی یک روز در هفته (یا در صورت تمایل روزانه) است را تهیه کنید و همراه با مربی سریعا به پاکسازی و ساخت اساس شخصیت و شفای بیماری‌های خود بپردازید.

سوالات متداولی که درباره ای اف تی پرسیده می‌شود

 

 1. ای اف تی چیست و چگونه کار می‌کند؟ای اف تی با ضربه زدن روی مسیرهای فرضی که از طریق آن‌ها “انرژی حیاتی” در بدن (نقاط نصف النهار) جریان دارد تا انسداد ایجاد کند، کار می‌کند. این مسیرهای خاص انرژی یا نصف النهارها به حفظ تعادل جریان انرژی برای حفظ سلامتی شما کمک می‌کنند. عدم تعادل جریان انرژی می‌تواند منجر به بیماری یا بیماری شود.
 2. ای اف اتی برای چه چیزی استفاده می‌شود؟
  تکنیک آزادی عاطفی (EFT) یک روش درمانی جایگزین برای درد جسمی و پریشانی عاطفی است. همچنین از آن به عنوان ضربه زدن یا فشرده سازی روانشناختی نیز یاد می‌شود. افرادی که از این تکنیک استفاده می‌کنند معتقدند ضربه زدن به بدن می‌تواند تعادل را در سیستم انرژی شما ایجاد کرده و درد را درمان کند.
 3. آیا تکنیک ضربه زدن ای اف تی واقعاً جواب می‌دهد؟
  ای اف تی از مداخلات جسمی مانند تنفس دیافراگم و همچنین مداخلات روانشناختی مانند مصاحبه‌های حمایتی کارآمدتر است. مطالعه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی همچنین از کاهش قابل توجه افسردگی پس از درمان با ای اف تی حکایت دارد.
 4. چه مدت طول می‌کشد تا ای اف تی کار کند؟
  درمان ای اف تی شما ممکن است از یک تا چهار روز طول بکشد. ای‌ اف ‌تی گونه‌ای احساسی از طب سوزنی است که البته در آن از سوزن استفاده نمی‌شود. در این سیستم بر روی مشکل «تمرکز» کرده و هم‌زمان از طریق ضربه‌زدن با سر انگشتان به نقاط مختلفی از مریدین‌ها (کانال‌های انرژی) آن‌ها را تحریک می‌کنیم.در اغلب موارد، طول مدت درمان در این تکنیک در مقایسه با سایر شیوه‌های متداول، از هفته‌ها، ماه‌ها یا سال‌ها تنها به چند دقیقه کاهش می‌یابد.

  آموزش ای اف تی در یک دقیقه (سه قدم تا معجزه)

   

  • آموزش ای اف تی در یک دقیقه واقعا اثرگذار است؟

  در ده سالی که وقت و انرژی خود را صرف خودسازی و بهبود شرایط روحی و ذهنی خویش کردم روشهای بسیاری را آزمودم. روشها و مکتبهای گوناگون روانشناسی و عرفانی. این روشها همگی بخشی از وجود و مسائل درونی مرا بهبود دادند. با اینحال گویا ما نیاز به یک چوب جادو داریم. مثل یک کنترل از راه دور برای تلویزیون. کنترلی که به سادگی برایمان قابل درک و استفاده باشد تا بتوانیم روی احساسات و هیجانات منفی، ترسها و باورهای خویش کار کنیم.

  من روشهای مختلفی مثل روش اِی.بی.سی ((abc، تی.اِی ،((ta ، ان.ال.پی (nlp)  و غیره را آزموده بودم و زمانی که با ای اف تی آشنا شدم همان واکنشی را دادم که خیلی از روانشناسا در مواجه با روش ان ال پی انجام می دهند. و این واکنش به دلیل عدم آگاهی و شناخت درست از چگونگی کارکرد این روشهاست.

   

  • چگونه آموزش ای اف تی در یک دقیقه ممکن است؟

  زمانی که دوره مستری ان ال پی را می گذراندم تازه درک کردم که آن روش ای اف تی که قبلا باهاش مواجه شده بودم چقدر قدرتمند و حتی چرا انقدر اثرگذار است.

  ای اف تی برخلاف روشهای دیگر روانشناسی که نامشان را بردم بسیار ساده بوده و نیاز به متخصص ندارد(مگر برای موضوعات خاص مثل فوبیا) و هرکسی می تواند خودش این روش را حتی در سطح تخصصی یاد بگیرد و به خود و دیگران کمک کند. این روش همان کنترل از راه دوری بود که من دنبالش بودم. همان چوب جادویی که همۀ انسانهای تنبل دنبالش بوده اند.  این روش آنقدر ساده است که زیر یک دقیقه می توانیم آن را بیاموزیم.

   

  • چرا ای اف تی در یک دقیقه روی موضوعات گوناگون کاربرد دارد؟

  من برخلاف آنچه که مربیان ای اف تی می گویند از دیدگاه روانشناسی و معنوی به ای اف تی می پردازم. مربیان ای اف تی می گویند تمام مسائل منفی از احساسات و ترسها و باورهای ما به عنوان یک انرژی گیرافتاده در بخشی از کانالهای انرژی ما گیر و سد ایجاد می کنند و باعث می گردند جریان انرژی به درستی انجام نپذیرد.

  اما ما در حوزۀ روانشناسی و عرفانی چیزی به نام انرژی به این شکلی که گفته شد نداریم.

  ما سیستم عصبی اولیه و ثانویه داریم. سیستم عصبی اولیه مربوط به کالبد فیزیکی است و سیستم عصبی ثانویه مربوط به کالبدهای دیگری همچون کالبد اختری است.

  بنابراین وقتی من در کودکی از پرنده یا گربه می ترسم احساس ترس با سیستم عصبی من لینک شده و باعث میشود که من هربار که آن را ببینم بترسم. حتی ممکن است بخشی از بدنم نسبت به این موجودات شرطی شده باشد. بیشتر آلرژی ها و ترسها که باعث واکنش سیستم ایمنی ما می گردند ریشه در باورها و برنامه ریزی سیستم عصبی ما دارند که ما به ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) می گوییم. ان ال پی علم برنامه ریزی مجدد ذهن است.

  اما ذهن چیست؟

  ذهن به کل سیستم عصبی دیداری، شنیداری، لمسی، بویایی  و… گفته می شود. و ما هرلحظه درحال برنامه ریزی این سیستم هستیم و ای اف تی روی این سیستم پاکسازی انجام می دهد تا شرطی شدگی ها را از میان ببرد.

   

  • ای اف تی در یک دقیقه روی سیستم عصبی ثانویه هم کار می کند؟

  از آنجایی که ای اف تی ترکیبی از طب سوزنی و ان ال پی است روی این سیستم نیز کار می کند. سیستم عصبی ثانویه مربوط به کالبدهای دیگر است که جریانات انرژی کیهانی را در برمی گیرند. انرژی هایی که بقای کالبدهای دیگر را تامین می کنند.

  حال اینکه هدف طب سوزنی تحریک و پاکسازی همین سیستم عصبی ثانویه است که مِردین ها و مسیرهای انرژی نامیده می شوند. متاسفانه ویروسهای غیراُرگانیک هم در این مسیرهای انرژی موجب اختلال می گردند و از انرژی های ما تغذیه می کنند.

  در مورد ویروسهای غیراُرگانیک و روشهای پاکسازی آنها در مقاله بعدی مفصلا صحبت خواهیم کرد. اما ای اف تی با تحریک کردن مریدین ها همان کاری را می کند که طب سوزنی انجام می داد.

  به همین راحتی. شما با یادگیری ای اف تی هم سیستم عصبی خود را پاکسازی می کنید و هم مسیرهای انرژیکی خود را. درحالیکه اگر بخواهید نزد مربی ای اف تی و طب سوزنی بروید باید هزینه و انرژی و وقت بسیاری را صرف کنید.

   

  • اما آموزش ای اف تی در یک دقیقه چگونه است؟

  از روی فیلم انجام دهید و به نقاط و جملات دقت کنید.

  ما در این روش روی سه بخش کار می کنیم.

  بخش اول تایید مشکل (روی بخش کاراته ی دست)

  باوجودیکه این بیماری و این مشکل را دارم با اینحال خودم را عمیقا دوست دارم و قبول می کنم.

  بخش دوم بیان احساسات منفی (روی نقاط مریدین ها)

  این سردرد همیشگی ، اعصابمو خورد کرده، دیگه طاقتشو ندارم، نمیدونم ریشه اش چیه، خسته شدم، نمی خوامش، دلم می خواد گریه کنم، اووووف بسه، تا کی میخوای ادامه پیدا کنی، سردرد همیشگی من، این سردرد لعنتی ، بسه ، انتخاب می کنم همۀ احساسات منفی رو پاکسازی کنم ، انتخاب می کنم با خودم در صلح باشم ، انتخاب می کنم لبریز از عشق باشم. انتخاب می کنم به خودم عشق بورزم ، آره همینه ، کاری که تا حالا نکردم.

  بخش سوم احساسات و نگرشهای مثبت.

  (کاراته) با وجودیکه تا امروز سردرد یا بیماری داشتم با اینحال از الان انتخاب می کنم بیشتر خودمو دوست داشته باشم و با خودم و شرایط نجنگم. خودمو با همۀ وجود قبول می کنم. با وجودیکه این بیماری رو دارم در عین حال این بیماری هم بخشی از وجود خود منه و برام پیامی داره. من پیامشو عمیقا می گیرم و سعی می کنم در جهت بهبود خودم عمل کنم. من به این بیماری احترام می ذارم و ازش ممونم که منو بیدار کرد که عاشقانه خودمو دوست داشته باشم.

  (روی نقاط) همین لحظه در عشق هستم، خودم رو دوست دارم، انتخاب می کنم در صلح باشم. انتخاب می کنم برای همیشه در سلامتی کامل باشم. انتخاب می کنم در آرامش باشم. انتخاب می کنم ریشه های مسائلمو پیدا کنم ، انتخاب می کنم که دیگه خودمو سرکوب نکنم.

  انتخاب می کنم لبخند بزنم. انتخاب می کنم به خودم عشق بورزم. من در سلامتی عمیقی قرار دارم. این یک زنگ هشدار بود. و من بهش توجه کردم. به خودم افتخار می کنم. خداروشکر بابت سلامتی. خداروشکر که همه چی عالی میشه. خداروشکر بابت حال خوب.

  در این مقاله، سعی شد که آموزش ای اف تی برای شما عزیزان توضیح داده شود. ای اف تی روشی قوی و سریع است. تا مشکلات روانی خود را حل کرده و حال بهتری داشته باشید. و همچنین به راحتی ثروت را به سوی خود جذب کنید. و روابط اجتماعی بهتری داشته باشید. یادگیری ای اف تی یک مزیت رقابتی برای شما در همۀ عرصه ها است.

 

 

 

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید