هواوپونوپونو که روش پاکسازی مردمان بومی هاوایی است و ای اف تی که درواقع همان روش طب سوزنی مخصوص چین باستان است که امروزه با روانشناسی و ان ال پی ترکیب شده است. با ترکیب این دو روش باستانی و موثر می توانیم به دوره پاکسازی هواپونوپونو برسیم. در این مطلب با ما همراه باشید تا با هر دو جنبۀ این دوره آشنا شوید.

دوره پاکسازی هواپونوپونو: ای اف تی و هواوپونوپونو به عنوان جادوی کهن!

فکر نمی کنم دیگر کسی باشد که این دو روش بی نظیر یعنی ای اف تی و هواوپونوپونو  را نشناسد. هر دوی این روشها از دوران کهن به ما رسیده اند.

مردمان هاوایی و چین با چنین روشهای جادویی ای به شفای روح ، ذهن و جسم مردمان خویش می پرداختند.

دوره پاکسازی هواپونوپونو: جادوی ای اف تی و هواوپونوپونو در چیست؟

هر کدام از این روشها روی بخشی از وجود ما کار می کنند. برای مثال دوره پاکسازی هواپونوپونو که براساس تکرار چهار عبارت اصلی آموزش داده می شود (متاسفم، لطفا منو ببخش، دوستت دارم، مچکرم) روی بخش بینشی ما کار می کند اینکه نسبت به خطاها و اشتباهات خویش خودآگاه شده و مسئولیت صد در صد آنچه را که با آنها روبرو می شویم بپذیریم.

خود همین موضوع ساده تمام روانشناسی و عرفان را در خود جای داده است.

ای اف تی نیز به پاکسازی دو بخش از وجود ما کمک می کند. اول سیستم عصبی ما که پیش از این برنامه ریزی شده و دوم سیستم انرژیکی ما. از بُعد روانشناختی این روش هم به موضوع پذیرش و تسلیم و افزایش عزت نفس و خویشتن دوستی می پردازد.

بنابراین به راحتی و سریعا می تواند روی بهبود حال روحی و کاهش ناراحتی و استرسهای ما اثربگذارد.

حال تصور کنید که این دو روش جادویی را با هم به کار ببریم. البته اگر دنبال جادو و شعبده بازی نباشیم و هدفمان پاکسازی و تغییر بینش که اصلی ترین و مهمترین هدف ما است باشد این روش ترکیبی به بهترین شکل شما را از محدودیت ها و نگرانی ها پاکسازی کرده و به محدودیت صفر می برد.

روش ای اف تی و هواوپونوپونو توسط چه کسانی پیشنهاد می شود؟!

از طرفداران اصلی این روش دکتر جو ویتالی است که خودش نویسنده کتاب محدودیت صفر (هواوپونوپونو) است. او که اکثر روشهای پاکسازی و درمانی جهان را آموزش دیده است در تمام کتابهایش از ای اف تی و هواوپونوپونو به عنوان برترین و اثرگذارترین روش پاکسازی و شفابخش نام می برد.

در مورد ای اف تی هم که جایی برای صحبت نیست. اکثر مربیان بزرگ جهان از آنتونی رابینز گرفته تا کوین ترودو، لوئیز ال هی، وین دایر، جک کانفیلد، باب پراکتور و.. این روش را به مردم پیشنهاد می دهند.

دوره پاکسازی هواپونوپونو: ای اف تی و هواوپونوپونو را چگونه انجام دهیم؟!

در دوره پاکسازی هواپونوپونو، کافیست نقاط ای اف تی و عبارات مخصوص هواوپونوپونو (متاسفم، لطفا منو ببخش، دوستت دارم، مچکرم) را یاد بگیریم و بعد همراه با بیان این عبارات شروع به ضربه زدن کنیم.

می توانید همین عبارات را همراه با ضربه زدن به نقاط تکرار کنید.

متاسفم : بالای سر

لطفا منوببخش : کنار ابرو

دوستت دارم : روی گونه ها زیر چشم

مچکرم : بالای لب

خودم را عاشقانه می بخشم : زیر لب

متاسفم : قفسه سینه

دوستت دارم : کنار سینه

یا اینکه می توانید این عبارات را نیز اضافه کنید. عشق الهی هم اکنون تمام اطلاعات و محدودیتها را پاکسازی کرده و به سیستم ذهن و روح من نظم و سامان می بخشد. من به خاطر تمام خطاهای خود و گذشتگانم از تو عذرخواهی می کنم و تقاضای بخشایش دارم. من لایق این بخشش هستم و از هم اکنون مسئولیت تمام اتفاقات زندگی ام را می پذیرم. از انجایی که من ریشۀ مسائل و مشکلات و محدودیتهای ذهنی ام را نمی دانم ازتو که بر همه چیز آگاهی می خواهم که این ریشه ها را پیدا و پاکسازی کنی. من قدردان این لحظه و این حضور هستم. بنابراین دوستت دارم و مچکرم.

در کتاب جادوی شفا هردوی این روشهای قدرتمند را آموزش داده ایم. این کتاب یک برنامۀ کامل برای پاکسازی و برنامه ریزی مجدد ذهن ، روح و جسم است و بشما کمک می کند که تجارب تلخ ذهنی و روحی را پاکسازی کنید.

فیلمی که در این مقاله قرار داده شده به شما آموزش داده ایم که چگونه ضربه بزنید وعبارات پاکسازی را تکرار کنید.

چطور از جادوی ای اف تی و هواوپونوپونو به صورت تخصصی تر بهره ببریم؟!

در صورتی که تمایل دارید از آموزشهای بیشتر و تخصصی تری بهره ببرید می توانید به پیج اینستاگرام ما و یا محصولات آموزشی تخصصی مراجعه کنید.

دوره رایگان پاکسازی معنوی به صورت لایو در اینستاگرام ( چهار جلسه – با مربی گری ساشا صالحی) 

پیج اینستاگرام ما:     @eftpro.sasha

 

هواپونوپونو

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *