EFT

معجزه ای اف تی (بخش ۱)

درمان جادویی برای شفای مخوف‌ترین بیماریها از جمله اعتیاد، دوقطبی، پارانوید، چاقی و….

  • کدام یک از مربیان حوزه ی موفقیت، معجزۀ ای اف تی را پیشنهاد می‌دهند؟

همۀ اساتید موفقیت و روانشناسی دنیا، نه تنها معجزه ای اف تی را پیشنهاد می‌دهند بلکه یادگیری ای اف تی را شدیدا تاکید می کنند.

خود من شدیدا اعتقاد دارم ای اف تی همان چوب جادویی است که همیشه برای رسیدن به خواسته‌هایمان دنبالش می‌گشتیم.

کوین توردو، آنتونی رابینز، جک کانفیلد، لوئیز ال هی، دکتر وین دایر، باب پراکتور، دکتر جو ویتالی، ریچارد برانسون و صدها مربی و استاد دیگر، در کلاسها و کتابهای خود، ای اف تی را منحصربفردترین روش تاریخ برای پاکسازی ذهن و تغییر الگوهای ذهنی و احساسی می‌دانند.

دورۀ جامع ای اف تی و قانون جذب هیپنوتیزمی حاصل ده سال مطالعه و تحقیق و کار مشاوره است و می تواند شما را بی نهایت با خودتان رودر رو کرده و آشتی دهد.

دکتر جو ویتالی در کتاب “ کلید ” ده روش بی‌نظیر را به عنوان کلید پاکسازی ذهن برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت شرح می دهد که دو کلید اصلی در آن کتاب، روش بی نظیر “ هواوپونوپونو ” و دیگری روش معجزه” ای اف تی ” است.

کوین تورودو نیز در همایش “ آرزوی تو دستور توست ” روش‌های زیادی را برای تغییر سریع انرژی و احساس درونی ما شرح می دهد که از ای اف تی به عنوان قدرتمندترین روشِ موجود نام می برد.

لازم به ذکر است که کوین تورودو جزو معدود کسانی است که پیش از ابداع ای اف تی همراه  با دکتر کالاهان به آموزش “تی اف تی_TFT ” می پرداخت. ای اف تی روش تکامل یافته ی همان تی اف تی است که دکتر کالاهان ابداع کرده بود.

دکترکالاهان یکی از روانپزشکان بی نظیر و معروفی بود که از طریق تی اف تی، بیماران زیادی که خیلی از متخصصان امیدی به درمان آنها نداشتند را شفا داده بود.

بعدها در سال ۱۹۹۵ گری کریک که آموزش دیدۀ دوره های ان ال پی بود با تحقیق و مطالعۀ روش دکتر کالاهان دست به ابتکاری جدید زد و با ترکیب این چند روش یعنی ان ال پی (NLP) ، تی اف تی ( TFT) و طب سوزنی، روش معجزه آسای EFT را ابداع نمود که امروز در دسترس همگان است.

  • چرا یادگیری ای اف تی لازم و روی همۀ مسائل و بیماریها اثرگذار است؟

معجزه ای اف تی ترکیبی از دو روش طب سوزنی چینی و روانشناسی نوین(ان.ال.پی) است. فقط در این روش به جای سوزن از ضرباتِ دست، همراه با الگوهای کلامی استفاده می‌شود.

به اعتقاد این روش، تمام مسائلِ ما اعم از ترس‎ها، خشم‌ها، نفرت‌ها، باورها و بیماری‌ها همگی به دلیل گیرافتادن احساسات و انرژی‌ها در نقاط اصلیِ انرژی یا همان کانالهای انرژی بدن است و با ضربه زدن یا مالیدن این نقاط، آن مسئله را شفا و بهبود می‌بخشد. البته بخش متفاوت ای.اف.تی این است که همراه با ضربات از عبارتهایی مهم نیز بهره برده می‌شود که درجهت تغییرنگرش، احساس و باورها نقش اساسی دارند.

اعتقاد دارد که عامل تمامی احساسات ناخوشایند، اختلال درسیستم انرژی بدن است اما ….!!

  • رازی که روانشناسان و مربیان ای اف تی از آن آگاه نبودند.

در طی سال ها تحقیق در حوزه های مختلف، چیزهای زیادی را به شخصه کشف کردم. اما همیشه سوالهای بی جوابی داشتم. اینکه چاکراه ها کجای بدن هستند و کار واقعی شان چیست؟

اینکه وقتی می گوییم انرژی ها گیر می افتند، یعنی دقیقا چه می شود؟ اینکه بیماری دوقطبی یا پارانوید یا.. حاصل چیست؟! و هزاران سوال روانشناسی که هرگز پاسخی در حوزه روانشناسی ندارند و درمانی هم ندارند جز دارو و بیمارتر کردن فرد.

با این وجود از مدتها پیش که دوره های فرادرمانی را آغاز کردم با کمک و همراهی مربیانم جواب بسیاری از نادانسته هایم را گرفته ام. مهمترین راز کشف شد. دلیل اینکه چرا ای اف تی نسبت به روشهای دیگر اثرگذارتر است این بود که ما در کالبد خود تنها نیستیم.

 

و معجزه ای اف تی (همچون طب سوزنی) تنها روش روانشناختی است که قابلیت کار کردن روی این موجودات را دارد. این موجودات در کنار ما و در بیشتر مواقع در خود ما زندگی می کنند که بسته به اینکه چقدر در فاز مثبت یا منفی باشیم می توانند کنترل فرماندهی ذهن ما را به دست بگیرند. این موجودات چه هستند؟

یک، مردگانی که مرده اند اما در بزرخ این زندگی گیر کرده و ناآگاهانه به نفریح و خوشگذرانی مشغولند. اینها روی ذهن ما می نشیند و به ما القاء می کنند دست به کاری خاص بزنیم تا از کاری می کنیم آنها نیز لذت ببرند.

بیشتر بخوانید :

ما براساس علایق مشترکی که با آنها داریم آنها را جذب می کنیم. مثلا ممکن است فردی که عاشق بچه است یک روح که در کودکی مرده است را جذب کند یا فردی که اعتیاد دارد روح فردی که سالها پیش از مصرف مواد فوت کرده است را جذب کند. شاید یک نویسنده روح نویسنده ای را جذب کند.

دو، جنیان . جن های گوناگون به واسطۀ خطاهایی که ما در زندگی می کنیم روی چاکراهای ما می نشینند و انرژی ما را جذب و تخلیه می کنند.

هر دوی این موجودات را خودمان با خطا و اشتباهاتی که در طول زندگی کرده ایم جذب می کنیم .

بنابراین می بینیم که با یادگیری معجزه ای اف تی و استفاده از ضربات دست و آهن ربا باعث تحریک نقاط انرژی شده و با این کار منجر به حرکت این موجودات از روی چاکراها و به جریان افتادن دوبارۀ انرژی می شوند.

موضوع مهم این است که ریشه ی بیشتر بیماریهای عصر امروز از جمله دوقطبی یا پارانوید یا.. همین موجودات هستند که در مکتب فرادرمانی آنها را موجودات غیرارگانیک می نامند. اکثر افرادی که دارای اعتیاد به مواد مخدر و الکل هستند شدیدا دارای ویروس می گردند و کم کم به این بیماریها نیز دچار می شوند.

از علائم و نشانه های وجود ویروسها تمایل زیاد این افراد به خودکشی است. نهایت کاری که علوم پزشکی برای اینگونه افراد انجام می‌دهد این است که آنها را در بیمارستان بستری کرده و شوک الکتریکی به آنها می دهند.

به جرات می گویم که هیچ روشی اثرگذارتر از معجزه ای اف تی وجود ندارد که هم بتواند از نظر روانشناختی و هم از نظر انرژیکی و فراطبیعی روی فرد اثر بگذارد و او را پاکسازی کرده و شفا دهد.

من با این تکنیک دوسال پیش آشنا شدم و آنموقع برایم خیلی ساده و ناکارامد بنظر می‌رسید-به این دلیل که ما انسانها وقتی نسبت به چیزی آگاهی نداریم یا طرز استفاده از آن و اثراتش را نمی‌دانیم سعی می‌کنیم برچسب به درد نخور بر آن بزنیم-

اما بعد از عمیق‌تر شدن در تکنیک‌های ان.ال.پی و گذراندن دوره مستری ان ال پی، این روش را بیشتر و بهتر درک کردم و فهمیدم در فرآیند شفابخشیِ ای.اف.تی چه اتفاقات قشنگی رخ می دهد. با دیدن ویدیوهایی از درمان افراد گوناگون با ای اف تی ( مانند دردها، بیماری‌ها، خشم از مورد تجاوز واقع شدن و باورهای منفی هویتی و مالی) شگفت زده شدم .

بیشتر بخوانید :

 

دو نکته در مورد معجزۀ ای اف تی وجود دارد که من بسیار دوست دارم

۱_ بیان اصل مسئله؛ که خودش نشان از خودآگاهی از شرایطِ فرد بوده و رُکنی اساسی در فرآیند شفابخشی است.

۲_در ابتدای فرآیندِ انجام تکنیک، دقیقا به نکته‌ای اشاره می‌شود که به اعتقاد من اساس همۀ دردها و مسائل انسانی است و آن چیزی نیست جز عدم داشتن عزت‌نفس و حس خویشتن‌دوستی. با ضربه زدن به قسمتِ نرمِ دست(بخش انتهایی کف دست) بیان می‌کنیم “با وجود مسئله‌ای که دارم و خیلی اذیتم می‌کند اما با همه وجود خودم را دوست دارم و خودم را قبول دارم.”

در فرآیند مشاوره و انجام تکنیک، از الگوهای کلامی( متا و میلتون و ریفریم) و حتی خنده و شوخی که پایه و اساس ارتباط و درمان است استفاده می شود.

برای آموزش بخش دوم ای اف تی به این لینک مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *