سایت رسمی ساشا صالحی

جادوی رویا و خواب ، زندگی شما را متحول می‌کند

شاید تعجب کردید که منظور ازین جمله چیست؟ جادوی رویا و خواب؟!!

در تحقیقاتی که در متد ان.ال.پی انجام شده است این نتیجه بدست آمده که احساس موفقیت، شادی و خوشبختی در واکنشها و رفتارهای ما بسیار تاثیر دارند.

حتی مربیان این حوزه می‌گویند که ژست بدن ما، افتاده یا سینه سپر، اخمو یا صورتِ گشاده و خندان، همگی در نوع احساسی که داریم تاثیرگذار خواهند بود.

پس در اینجا می‌خواهیم این هدیه را به شما بدهیم که تنها ۵دقیقه، تنها۵دقیقه قبل از خواب، هربرنامه‌ای که برای فردا یا آینده خود دارید را با حس فوق العاده تجسم کرده و ای.اف.تی بزنید. حس رسیدن را همراه با کلام و شادمانی و شور در خود ایجاد کنید. از ای اف تی در طی فرآیند تجسم موفقیتها و خاطرات خوب گذشته بهره بگیرید تا شدت تحریکات عصبی را بیشتر کنید و احساس و ارتعاش خود را به اوج برسانید.

همۀ احساس خود را به کار گیرید تا مسیرهای عصبی در وجودتان بیشتر و بیشتر تحریک شده و ریشه بگیرند. با انجام مداوم این فرآیند نه تنها باعث قوی شدنِ ریشه‌‌ی مسیرهای عصبی شده بلکه چندین قانون بزرگ ذهنی را نیز بکار خواهیم انداخت.

این تکنیک را بارها موقع خواب برای صبح زود بیدارشدن بکاربردم و جواب مثبت گرفتم. شبهایی که خود را قدرتمند تصور کرده‌ام و این تصویر را تجسم کردم- که گویی فردا بیدارشدم رفتم پارک ورزش کرده ام و یک صبحانۀ عالی خورده ام- و روی این تجسم  ای اف تی زدم بسیار راحت تر و با آمادگی بیشتر برخواسته ام. و حتی احساس خستگی و خابالودگی کمتری داشته ام.

حتی اگر ساعتی که می‌خواهید بیدار شوید را تجسم کنید و در ذهن‌تان عقربه ها را روی ساعت مورد نظرتان ببینید، ناخودآگاهِ شما همکاری بیشتری برای انجام این خواسته‌ها خواهد کرد.

این تنها مثالی ساده بود تا متوجه شویم که چقدر تجسم وحس خوب در رفتارها و واکنشهای ما و اتفاقاتی که قرار است برایمان رخ دهد تاثیرات بزرگی دارند.

ما با تجسم کردنِ اهداف و آرزوهای خود و صحبت کردن درباره آنها قانون انتظارات را نیز بکار می اندازیم.

انسانهایی که در سطح پایینی از شرایط مادی ومعنوی قراردارند متاسفانه حتی جرات رویاپردازی و گفتن از آرزوهایشان رانیز ندارند.

خیلی از آنها حتی رویا و آرزویی ندارند.

پس اولین قدم، جرات داشتن برای تجسم اهداف است و دومین قدم ممارست در تجسم رویاها و اهداف در قبل از خواب، تا آنجایی که اهداف به بخشی از شما تبدیل شوند و دیگر داشتن آن رویاها در واقعیت برایتان بی تفاوت باشد.

تصویری که بسیاری از انسانها از خود نشان می دهند با آنچه که هستند مطابقت ندارد.

مثلا می گویند من خواننده ام

بعد که می گوییم خب دو بیت شعر بخون..

وسطش شعر یادش میره یا دست وپاش می لرزه!!

تجسم و تخیل همراه با کلام و ای.اف.تی در ۵دقیقه قبل از خواب، چیزی است که هم تمام قوانین کائنات را به حرکت در می آورد و هم خود شما و زندگیتان را تغییر خواهد داد.

جادوی رویا و خواب ، زندگی شما را متحول می‌کند

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید