سایت رسمی ساشا صالحی

موسیقی شفابخش یا موسیقی شیطانی!؟ (بخش ۱)

آیا قدرت موسیقی از بُمب اتم بیشتر است؟!

ناپلئون هیل را پدر علم موفقیت می‌دانند زیرا تمام اصول و ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیتِ مادی و معنوی را در کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید شرح داده است.

او در این کتاب یکی از ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیت را تحریک مغز می‌داند و

از موسیقی به عنوان سه محرکِ اصلی مغز نام می‌برد.

چه ابزاری مهمتر و در دسترس‌تر از موسیقی!؟

ما موسیقی را همه جا با خود می‌بریم یا بهتر بگویم که موسیقی همه جا با ماست. گویا ما را تسخیر کرده است. با آن از خواب بیدار می‌شویم با آن به سرکار می‌رویم، ورزش می‌کنیم، رانندگی می‌کنیم و حتی با آن مراقبه می‌کنیم و به خواب می‌رویم.

پس به عنوان مهمترین ابزار برنامه‌ریزی ذهن، موسیقی هم می‌تواند بسیار شفابخش و هم بسیار خطرناک باشد. مخصوصا افرادی که در هرم قدرت هستند و از تاثیر و قدرت موسیقی آگاهند از آن در جهت تسخیر ذهن جامعه بهره می‌برند.

از آنجا که در عصر آگاهی هستیم و آگاهی در شعور جمعی پراکنده است، دکتر جو ویتالی و من، همزمان در دو نقطۀ دور از هم در این دنیا(ایران-آمریکا) ، دو کتاب با مضمون، محتوا و هدفی مشترک نوشتیم. درحال نوشتن کتاب سایکومیوزیک بودم که متوجه شدم دکتر جو ویتالی نیز به خاطر علاقه‌اش به موسیقی، کتاب موسیقی‌شفابخش را نوشته و آهنگهای با ماهیت موسیقی شفابخش ساخته است.

ما در این دو کتاب تاثیرات مثبت و منفی موسیقی را از جهات مختلف و حتی در ابعاد معنوی بررسی کردیم و روشهای ترکیبی خاصی(همراه با ان.ال.پی، ای.اف.تی و…) برای استفاده بهتر از این ابزار بی‌نظیر ارائه دادیم.

می‌گویند اگر برنامه و هدفی برای خود نداشته باشید مجبورید با اهداف و برنامه‌ای که دیگران برای شما می‌ریزند زندگی کنید. حال اینکه یکی از ابزاری که سلطه‌گران از آن برای هدایت شما به شدت استفاده می‌کنند موسیقی است.

پس شما هم می‌توانید یکبار برای همیشه با خواندن این دو کتابِ بی‌نظیر که حاصل سالها تحقیق من و جو ویتالی است، افسار موسیقی و ذهن خود را در دست بگیرید و از آن در جهت اهدافِ متعالیِ خود در زندگی بهره ببرید.

کتاب موسیقی شفابخش اثر دکنر جو ویتالی توسط نشر بهار سبز منتشر و هم اکنون

در همۀ شهرکتابها و باغ کتاب موجود است.

آنچه در موسیقی شفابخش می خوانید و می آموزید:

دکتر جو ویتالی یکی از سخنرانان بزرگ فیلم مشهور ” راز ” و از نویسنده ها و مربیان بزرگ در حوزه ی متافیزیک ، موفقیت و خوشبختی است. او که علاقه شدیدی به موسیقی دارد خود نوازنده و خواننده ی فوق العاده ایست.
او همیشه موسیقی های انگیزشی تولید می کرده است تا اینکه با مهندسی صدا و فرکانس های مناسب برای سیستم بدن و همچنین مراقبه هایی عجیب مانند مراقبۀ هواوپونوپونو آشنا می شود .

سایکومیوزیک
موسیقی شفابخش

از آشنایی با این علوم و ترکیب آنها با هم موسیقی‌هایی تولید شد که دریچه ای جدید در عرصه موسیقی باز کرده است.

 

موسیقی شفابخش با استفاده از تمام ابزارهای لازم و مفید برای ذهن و جسم بهترین داروی شفابخشی است.

دکتر جو ویتالی از فرکانس ۴۳۲ که بهترین و کم ضرر ترین فرکانس موجود برای جسم و ذهن است و 

متد سابلیمینال که شیوه ای مراقبه و عبارت تاکیدی است که در سطح ناخوداگاه بر روی باور ها و افکار محدود کننده ی فرد کار می کند ولی در خوداگاه نمی تواند آنرا بشنود و درنهایت از مراقبه های هواوپونوپونو استفاده می کند.
از زمانی که او با این مراقبه آشنا شد نه تنها جهانش دگرگون گشت بلکه تصمیم گرفت آنرا با جهانیان درمیان بگذارد.

(درکتاب جادوی شفا کاملا در مورد این مراقبه و شیوه انجامش توضیح داده ام) او سمینارهای بزرگی برای آشنای مردم با این مراقبه و شیوه ی پاکسازی ذهن برگزار کرد و همچنین موسیقی هایی ساخت که در آنها از این مراقبه های پاکسازی کننده استفاده کرده است.

مربی اصلی این مراقبه یعنی دکتر هو لن  از طریق استفاده ی مکرر این مراقبه در طی سه سال تمام بیماران بیمارستان جنایکاران روانی را شفا داده است بدون اینکه حتی با آنها ملاقات رودر رو داشته باشد.امروز این بیمارستان تعطیل است.
هم اکنون این موسیقی های ناب براحتی در اختیار شماست و می توانید در هر زمانی از روز در خانه و محل کار و هنگام مراقبه و مدیتیشن از آنها استفاده کنید.

برای شنیدن و دانلود موسیقی های شفابخش می توانید به صفحه محصول پکیج بُمب موسیقی شفابخش مراجعه کنید : صفحه موسیقی های شفابخش

اثرات استفاده از این پکیج

 • برنامه ریزی ذهنی و تغییر نگرش
 • تغییر الگوهای ذهنی و باورها

  سایکومیوزیکک
  پکیج موسیقی شفابخش دکتر جو ویتالی
 • یادگیری قوانین معنوی کائنات، زندگی و موفقیت
 • راز رابطه ی عاشقانه
 • خود هیپنوتیزم برنامه ریزی ذهنی
 • مراقبه جادوی شفا و مراقبه موفقیت برای بخشایش و پاکسازی و شفا و موفقیت
 • پاکسازی و رهایی از استرس و تنش
 • پاکسازی و بازسازی هاله های بدن
 • تن آرامی و به تعادل رساندن سیستم جسمانی
 • هماهنگی و یکپارچگی روح و ذهن
 • پاکسازی محدودیتهای ذهنی
 • پاکسازی محیط
 • پاکسازی ذهن

 

 

موزیسین های برتر دنیا در مسیر تحول

دکتر جوویتالی درمورد این شیوه های جدید در تولید موسیقی و مراقبه ی معروف ، در سمینارهایش صحبت کرد و  با همکاری موزیسین های معروفی موسیقی های شفابخش زیادی را اجرا کرد.

از آن زمان موزیسین های زیادی وقتی با قدرت فرکانس های نامناسب و کلام منفی در تخریب

 

 ضمیر ناخوداگاه و ذهن آشنا شدند و فلسفه ی مراقبه ی هواوپونوپونو را فهمیدند ، به این روش ساخت موسیقی  علاقمند شدند. یکی از این افراد متیو دیکسون نوازنده ی برتر گیتار دنیا است که در آهنگهای زیادی با جو ویتالی همکاری داشته است.

او پکیجی از آهنگهای پاکسازی ذهنِ خودش را با نوازندگی حیرت‌ انگیزش اجرا کرده است. این آلبوم هم در این پکیج بصورت هدیه جای داده شده است.

 

آنچه در سایکومیوزیک خواهید آموخت :

فراماسونی
خواننده های فراماسونی

اگر کتاب سایکومیوزیک را خوانده باشید بخشی از کتاب به مقوله موسیقی و عرفان و استفاده از موسیقی به عنوان ابزاری مهم برای تسخیر ذهن مردم توسط «فراماسون ها» اختصاص داده شده است. در کلیپ اول، فراماسونها و نحوه کار آنها توضیح داده شده است. فراماسونها در ابتدای شروع فعالیت اهدافی بلند مرتبه برای انسانها داشتند. آنها به هدف تربیت رهبرانی سالم و خردمند، افراد برتر و هوشمند هر قشر را انتخاب کرده و شروع به پرورش او می کردند. اما در  سالهای اخیر حضور فراماسونها کمرنگ شد و گروهی دیگر به نام ایلومیناتی ها که قدرت طلب (عرفان قدرت) بودند در پشت این گروه پنهان شده و با نگاهی مادی گرایانه و قدرت محور، تمام رسانه ها و تریبونها و ابزارهایی که قدرت تسلط و برنامه ریزی ذهن و جهت دهی ذهنِ جامعه را دارند مثل تلویزیون، موسیقی و سیاست را در سلطۀ قدرت خویش گرفته است. در کلیپ دوم به اشتباه فراماسونها و ایلومیناتی ها را یکسان تلقی کرده است. اکثر خواننده ها ، بازیگران و حتی سیاستمداران و مذهبیون توسط ایلومیناتی ها ساپورت شده و این افراد نیز همان چیزها و اطلاعاتی را در اختیار مردم می گذارند که از این گروه در اختیارشان قرار داده می شود. یعنی خود این افراد عروسکهای خیمه شب بازی هستند و در پس آهنگها  و فیلمهای به ظاهر جذاب تمام نمادها و مفاهیم نژادپرستی، کشتار، فحشا و مادی گرایی را در ذهن انسان می کارند.

دجال به معنی خاموش بودن چشم حقیقت بین است. یعنی تنها یک چشم داشتن برای دیدن لذتهای زودتر گذر به طوری که حقیقت را نبینیم. کار دجال این است که برای ما جای حقیقت را با دروغ عوض کند به طوری که ناخوداگاهانه نه تنها دروغ را برگزینیم بلکه متعصبانه از آن طرفداری هم بکنیم.

دانلود کلیپ فراماسونها بخش ۱

منظور از شناخت، شناختِ باطنِ موسیقی از طریق عرفان‎های مختلف مثل عرفان حلقه و افراد متخصص در حوزه موسیقی است. به علت اینکه نمی‌توانستیم بسیاری از عکسها را به دلایل امنیتی و پوشش  نامناسب در کتاب قرار دهیم همۀ آنها در یک فایل pdf گردآوری کردیم تا شما با نماد و سمبل هایی که گاها به اشتباه حتی نماد خداوند تعبیرشده اند آشنا شوید.

دانلود کلیپ فراماسونها بخش ۲

بسیاری از این نمادها توسط آن دسته از خوانندگان، هنرمندان، سیاستمداران، مذهبیون، سخنرانان مذهبی و یا سخنرانان حوزۀ موفقیت که طرفدار شیطانند (قدرت طلبی) استفاده شده و می‌شوند تا بتوانند نگاه مادی گرایی و قدرت طلبی را در زندگی ما جاری کنند و در این کار هم موفق شدند. 

دانلود فایل PDF

 

فراماسونی
بیل کیلینتون فراماسونی
فراماسونی
سلنا گومز فراماسونی
فراماسونی
دونالدترامپ فراماسونی

 

 

 

4 نظرات
 1. روشنک می گوید

  دنبالش بودم.مرسی از شما

  1. ساشا صالحی می گوید

   درود از توجه شما ممنونیم
   در چند روز آینده بخش دیگری به این مقاله اضافه خواهد شد . حتی یک فایل پی دی اف مربوط به عکسهای گروهای موسیقی فراماسونی منتشر خواهیم کرد که مربوط به کتاب سایکومیوزیک می باشد.
   همچنین کتاب موسیقی شفابخش هم اکنون در شهر کتاب ها و باغ کتاب موجوده
   شما دوست عزیز میتونین با ثبت نام در بخش پاپ آپ از پکیج بی نظیر ۱۰۰میلیون با تکنیک ای اف تی بهرمند شوید.
   آدرس پیج ما در اینستاگرام برای اطلاع از همایشها و برنامه های آکادمی
   https://www.instagram.com/sasha.khodeto_bavarkon/

 2. عيلرضا می گوید

  ممنون بابت اطلاع رسانی.

  1. ساشا صالحی می گوید

   درود از توجه شما ممنونیم
   در چند روز آینده بخش دیگری به این مقاله اضافه خواهد شد . حتی یک فایل پی دی اف مربوط به عکسهای گروهای موسیقی فراماسونی منتشر خواهیم کرد که مربوط به کتاب سایکومیوزیک می باشد.
   همچنین کتاب موسیقی شفابخش هم اکنون در شهر کتاب ها و باغ کتاب موجوده
   شما دوست عزیز میتونین با ثبت نام در بخش پاپ آپ از پکیج بی نظیر ۱۰۰میلیون با تکنیک ای اف تی بهرمند شوید.
   آدرس پیج ما در اینستاگرام برای اطلاع از همایشها و برنامه های آکادمی
   https://www.instagram.com/sasha.khodeto_bavarkon/

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید