سایت رسمی ساشا صالحی

درمان با ای اف تی چگونگی درمان بیماریها با eft

چگونگی رهایی از بیماری ها با استفاده از تکنیک eft

درمان با ای اف تی

درمان با ای اف تی یکی از بهترین راه ها برای رهایی از بیماری ها و حفظ سلامتی می باشد.در سال ۱۹۶۰ دکتر جورج گودهارت به این نتیجه رسید که می توان با ضربه زدن بر روی نقاطی که طب سوزنی ، نتایجی را کسب کند که هنگام سوزن زدن می گرفت. یعنی با ضربه زدن بر روی نقاط طب سوزنی واکنش بدن همانگونه بود که در زمان طب سوزنی از خود نشان می داد .

ده سال بعد روانپزشک معروف دکتر راجرکالاهان به این نتیجه دست پیدا کرد که هنگام ضربه زدن بر روی نقاط بهتر است از جملات تاکیدی مثبت استفاده کرد تا نتیجه بهترین حاصل شود. به این معنی که هنگام ضربه زدن به نقاطی که در طب سوزنی مشخص کرده بودند از کلمات تاکیدی هم استفاده کنند نتایج سریعتر رقم خواهند خورد.

درمان با ای اف تی

eft واقعا جواب می دهد؟

یکی از سوالاتی که کاربران در ذهن خود دارند این است که آیا واقعا eft جواب می دهد؟ درمان با ای اف تی تا چه حد واقعیت دارد؟ایا اساتید موفقیت از این تکنیک استفاده می کنند؟ تا کنون کدام نویسنده و سخنران انگیزشی از این تکنیک استفاده کرده است؟ این سوالاتی است که اغلب از خود می پرسند. در این بخش قصد داریم به این سوالات پاسخ بدهیم.

درمان با ای اف تی

اگر در یک جمله بخواهیم ای اف تی را تعریف کنیم می توانیم بگوییم ای اف تی ترکیبی از طب سوزنی و روانشناسی مدرن می باشد اما در ای اف تی به جای وارد کردن سوزن به بدن به همان نقاط باید ضربه زد.

وین دایر که از نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود درباره eft می گوید من همیشه درمان با ای اف تی را انجام می دهم زیرا به قدرت تکنیک ضربه تراپی ایمان دارم.

اجازه دهید نگاهی به زندگی وین دایر داشته باشیم تا بدانیم چرا افراد مشهور با وجود تکنیک های بسیار زیاد در روانشناسی، ای اف تی را برای درمان انتخاب می کنند.

نگاهی به زندگی نامه وین دایر

وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد. پدرش ملوین لیله و مادرش هنزل ایرنه نام داشت. او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. او در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می‌کرد. در ابتدا کار در فرهنگستان را دنبال کرد و در همین زمان مطالب خود را در روزنامه به چاپ می‌رساند و به صورت آزمایشی به درمان‌های خصوصی می‌پرداخت. اما سخنرانی او در دانشگاه سنت جان که در مورد شیوه متمرکز شدن «افکار منفی» و «گفتگوی انگیزشی» بود که دانشجویان را ترغیب به ثبت نام در کلاس‌های خصوصی اش کرد.

آژانس ادبی به وین دایر پیشنهاد کرد که ایده‌های خود را به صورت یک کتاب جمع‌آوری کند و نتیجه آن کتاب «قلمرو اشتباهات شما» بود. اگر چه نخستین کتاب‌هایی که به فروش رفت بسیار اندک بود. وین دایر شغل تدریس خود را رها کرد و به کار تبلیغات در ایالات متحده مشغول شد و با سر سختی یک فروشگاه کتاب در زمینه مصاحبه‌های تصویری پیدا کرد، بالاخره تلویزیون ملی اجازه داد که دایر همراه با فیل دوناهو و مرو گریفین در گفتگوی شب حضور پیدا کند. او همچنین برای ساخت یک سری از نوار کنفرانس‌های خود و  تدوین کتاب جدیدش تلاش می‌کرد.

وین دایر و eft

شنوندگان نوارهای دایر همانند مخاطبان دیل کارنگی یا استیفن کاوی نبودند که تنها به حوزه تجارت ختم شوند؛ بنابراین پیام او دربارهٔ لحظه تفکر نو بسیار طنین انداز شد. او اغلب حکایاتی را از زندگی خانوادگی خود بازگو می‌کرد و در قالب این حکایات، سعی می‌کرد کارآزمودگی کنونی خود را نتیجه‌گیری کند. کتاب مرد خودساخته کتابی است که در آن به قسمتی از جذبه‌های خودش اشاره می‌کند. دایر به مخاطبانش توصیه می‌کند که واقع بین باشند چون ندای اعتماد به خود، همانند یک راهنمای معنوی انسان را کارآزموده می‌کند و همچنین به خوانندگانش پیشنهاد می‌کند که معنوی باشند.

از اثار و کتاب های وین دایر می توان به کتاب های زیر اشاره کرد:

  • برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد
  • باور کنید تا ببینید (راه دگرگونی خویشتن)
  • ۱۰۱ راه برای دگرگونی زندگی شما
  • زندگی در معرفت تائو – همه چیز در مورد
  • افکارتان را مجبور کنید که برای شما کار کنند
  • هر روز در آگاهی موفقیت‌هایتان باشید
  • آغاز موازنه – ۹ روش برای هماهنگی عادات و آرزوها
  • ندای درون – فراخوان نهایی شما
  • خود مقدس شما

همیشه برای درمان بیماریها دنبال دارو و قرصهای شیمیایی هستیم فارغ از اینکه درمان اصلی در درون ماست درمان با ای اف تی یکی از سریعترین و اسانترین راه‌ها برای درمان بسیاری از امراض و عادات بد می باشد. اگر بگوییم eft در روانشناسی به درمان بیماران کمک بسیار زیادی کرده است سخنی به گزاف نگفته ایم زیرا که شواهد نشان می دهد در عرض چند دقیقه میل طرف برای انجام یک کار برای مثال ترک سیگار یا یک عادت بد تغییر کرده است.

eft و درمان بیماری ها

همانگونه که در توضیحات گفتیم eft همانند طب سوزنی عمل می کند یعنی ترکیبی از روانشناسی نوین و طب سوزنی می باشد . پس درمان با ای اف تی بسیار سریعتر از تکنیک های دیگر می باشد در زیر به برخی از بیماری ها اشاره خواهیم کرد.

از بین بردن انواع حساسیت ها و آلرژی ها با eft

از بین بردن حساسیت ها بهترین مثال برای درمان با ای اف تی می باشد . گاها مشاهده شده افرادی که از حساسیت های روزمره خود رنج میبرند توسط ای اف تی درمان شده و دیگر شاهد حساسیت ها نیستند.

علاج انواع اعتیادها با eft

در اینجا اعتیاد فقط منظور اعتیاد به مواد نیست. ای اف تی نه تنها می تواند در درمان اعتیاد به مواد کمک کند بلکه اعتیاد به برخی از کارهایی که برای سلامتی مضر می باشد نیز مفید است پس منظور از درمان انواع اعتیاد، هم موادهای مخدر می باشد هم غداهای فست فودی یا نوشیدنی‌هایی چون چای و قهوه و یا ترک عادات بد همانند درمان خود ارضایی با eft

لاغری با ای اف تی

برای درمان چاقی و رسیدن به اندام ایده ال، درمیان تکنیک های روانشناسی eft رتبه نخست را دارد . زیرا که شما را قادر می سازد که انواع احساسات منفی همانند اشتهای زیاد به خوردن پر خوری بی ارادگی و وسوسه در مقابل خوردن غذا را براحتی درمان کند. اگر میل بسیار زیادی به خوردن دارید یا اینکه هنگام خوردن بسیار دیر احساس سیری می کنید یا اگر به خاطر بی ارادگی و استرس، دچار پرخوری هستید در آن زمان استفاده از تکنیک eft بهترین گزینه است. پس درمان با ای اف تی بسیار ساده می باشد.

لاغری با ای اف تی

چگونه eft را یاد بگیرم؟

زمانی که با قدرت تکنیک eft و درمان با ای اف تی اشنا شدیم اولین سوال این است که چگونه ای اف تی را یاد بگیریم تا برای درمان بیماری ها و عادات بد از آن استفاده کنیم؟

بهترین و سریعترین روش آموزش eft استفاده از پکیج یادگیری ای اف تی با پکیج تخصصی رویال ای اف تی (با همراهی مربی) برای تهیه این پکیج اینجا کلیک کنید

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید