تماس با پشتیبانی

۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

ایمیل پشتیبانی

info @ sashasalehi.ir

خدمات ما

جذب عشق با ای اف تی + فیلم

Jazbe eshgh ba eft

دورۀ جامع ای اف تی و قانون جذب هیپنوتیزمی حاصل ده سال مطالعه و تحقیق و کار مشاوره است و می تواند شما را بی نهایت با خودتان رودر رو کرده و آشتی دهد.

در این مطلب می خوانید

جذب عشق با ای اف تی و جذب همسر با ای اف تی

جذب عشق با ای اف تی واقعیت دارد؟ آیا توسط eft می توانیم فردی را که دوستش داریم جذب کنیم؟ ای اف تی تا چه حد به ما برای رسیدن به فرد ایده آل کمک می کند؟ این سوالات و صدها سوال دیگر که در ذهن مخاطبان و همراهان عزیز وب سایت تخصصی ای اف تی ساشا صالحی است را می خواهیم در این مقاله پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید.

جذب عشق با ای اف تی

موضوع جذب عشق با ای اف تی درست زمانی اوج گرفت که قدرت EFT بر همگان آشکار شد . زمانی که افراد با ای اف تی و کاربردهای گوناگون آن آشنا شدند و در رفع و بهبود بسیاری از مسائل زندگی شان بکار بردند، اساتید فعال در زمینه EFT  تصمیم گرفتند روی جذب عشق با ای اف تی نیز کار کنند.

اگر از مخاطبان همیشگی وب سایت تخصصی ای اف تی ساشا صالحی بوده باشید می دانید قدرت EFT تا چه اندازه است. زیرا تاکنون مقالات و فیلمهای زیادی در مورد پاکسازی خشم با ای اف تی، درمان لاغری با ای اف تی ، تاثیر ای اف تی روی پاکسازی ذهن و جسم ، شفا با ای اف تی ، درمان بیماریهای گوناگون با eft و جذب ثروت با ای اف تی برای شما تهیه کرده ایم.

وقتی یک تکنیک می تواند ضمیرناخودآگاه را آنگونه  که می خواهیم برنامه ریزی کند و بازخورد مناسبی هم از آن ببینیم بدون شک می توانیم روی برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه برای رسیدن به فرد ایده آل حساب ویژه ای باز کنیم. اما بیشتر افراد تمرکز خود را روی دیگری می گذارند. و این دقیقا نکته ی اصلی است.

ای اف تی تمرکزش روی خود فرد است. ای اف تی می خواهد ما رشد درونی و معنوی کنیم تا انسانهای بهتری را جذب زندگی خود کنیم. و این کار از چه طریق امکان پذیر است!؟

بیشتر بخوانید :

EFT چگونه در جذب همسر و جذب عشق اثر می گذارد؟

تکنیک ای اف تی در سراسر جهان با عنوان تکنیک آزادی عاطفی (احساسات گیرافتاده) یا ضربه زدن با سرانگشتان (tapping) شناخته می‌شود. به عبارت ساده تر، ای اف تی فرد را از احساسات منفی رهایی می‌بخشد. هنگامی که بر روی یک رویداد استرس زا یا آسیب زا متمرکز می‌شویم و با سرانگشتان خود روی نقاط انرژی ضربه می‌زنیم و متنی را با صدای بلند می‌خوانیم، بخش آمیگدال (بخشی بادامی شکل در پشت مغز) را فعال می‌کنیم. آمیگدال مسئولیت مبارزه و خنثی کردن در لوب‌های موقتی مغز را دارد. حال می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که جذب عشق با ای اف تی چگونه امکان پذیر است؟

جذب عشق با ای اف تی

جذب عشق با ای اف تی چگونه ممکن است؟

جذب عشق با ای اف تی نیازمند صرف وقت روی احساس لیاقت و ارزشمندی فرد است. همچنین هر تکنیکی برای نتیجه دادن لازمه تمرین، ممارست و اجرای درست آن است. ببینید وقتی به کسی که دوستش دارید فکر می کنید چه احساسی دارید و چه فکری در سر شما است؟!

خیلی از افراد، نگران این هستند که مبادا فرد مورد نظر را از دست بدهند. نگرانی و ترس نشانه مهمی از حس بی ارزشی و عدم لیاقته درونی است که ریشه در دوران کودکی و نوجوانی دارد. لازم است در مورد رایطه عاطفی تمام باورهایی که نسبت به خود دارید را بنویسید. مثلا من همیشه تنها می مانم، هیچکس مرا دوست ندارد. من لایق دوست داشته شدن نیستم. من جذاب نیستم. من همیسه لاستیک زاپاس هستم.

همچنین باورهایی که از خانواده و دیگران و یا در تجارب قبلی به شما دیکته شده است را بنویسید.مثلا مردها فقط دنبال سکس هستند، عشق دروغه، زنها آهن پرستن، زن خوده شیطانه ، مردا کثیفن و….. .

و سپس با پاکسازی هر یک از این باورها و تغییر آنها نگرش جدیدی را خلق کنید.

بیشتر بخوانید :

جذب عشق با ای اف تی و رابطۀ آن با استقلال روحی

نگرش و باورهای جدید همراه با تمرینهای مهمه عزت نفس باعث می گردند تا شما شخصیت جدیدی از خود بسازید که نه تنها دیگر وابسته به دیگران نباشید بلکه به دیگران نیز تکیه ندهید تا در نبود آنها به زمین بخورید. شما باید یاد بگیرید که تنها تکیه گاه زندگیتان خودتان هستید و هیچکسی در این دنیا مهمتر از شما نیست. چنین فردی که برای خود ارزش و احترام قائل است برای دیگری هم احترام قائل خواهد شد و به دنبال یک رابطۀ سازنده خواهد گشت.

Jazbe eshgh ba eft

برای جذب عشق با ای اف تی  ابتدا لازم است که عدم تعادل در بدن خود را برطرف کنید. به ای اف تی، مانند گرفتن ماساژ در طول صحبت درمانی فکر کنید. اگر عصبانی و ناراحت هستید، با سر انگشتان دست به محل مورد نظرضربه بزنید و اگر استرس دارید، باز هم بر روی منطقه مورد نظر خود، ضربه بزنید. ای اف تی، استرس زیادی را از درون افراد برطرف می‌کند. فقط تمرین کنید.

برای درک بهتر این موضوع ویدیویی را آماده کرده ایم تا با کمک آن بهتر مفاهیم بالا را درک کنید. ببینیم استاد صالحی در این مورد چه می گوید:

 

نحوه انجام ای اف تی برای جذب عشق

دوستان و همراهان عزیز برای اینکه بتوانید از ای اف تی نتیجه بگیرید صرفا با مطالعه چند مقاله نمی توانید به اهدافتان بپرسید شما نیازمند یک مربی هستید تا قدم به قدم شما را برای پاکسازی موانع ذهنی (ریشه ها) و رسیدن به خواسته هایتان راهنمایی کند. باید کسی باشد که با سوالات و کوچینگ بتواند ریشه های اصلی مسائل عاطفی شما را یافته و برطرف کند تا بتوانید عزت نفس و اعتمادبنفس از دست رفته خود در رابطه ی عاطفی را بازیابید.

مطمئن باشید تغییرات رشد و تحول شما برای ما از هر چیزی مهمتر است بهمین منظور به شما پیشنهاد می کنیم با کمک یک مربی از این تکنیک به خصوص برای جذب عشق با ای اف تی استفاده کنید . پیشنهاد ما استفاده از  دوره جامع ای اف تی همراه با پشتیبانی مربی کافیست در این دوره فوق العاده شرکت کنید تا قدم به قدم همراه با مربی، باورهای هویتی، فرهنگی، ارزشها و تضادهای درونی ، و درنهایت خاطرات و تجارب مفی گذشته را پاکسازی و از نو برنامه ریزی کنید.

 • 1. جذب عشق با ای اف تی امکان پذیر هست؟

  موضوع جذب عشق با ای اف تی درست زمانی اوج گرفت که قدرت EFT بر همگان آشکار شد . زمانی که افراد با ای اف تی و کاربردهای گوناگون آن آشنا شدند و در رفع و بهبود بسیاری از مسائل زندگی شان بکار بردند، اساتید فعال در زمینه EFT  تصمیم گرفتند روی جذب عشق با ای اف تی نیز کار کنند.

   

 • 2. تکنیک ای اف تی چیست

  تکنیک ای اف تی در سراسر جهان با عنوان تکنیک آزادی عاطفی (احساسات گیرافتاده) یا ضربه زدن با سرانگشتان (tapping) شناخته می‌شود. به عبارت ساده تر، ای اف تی فرد را از احساسات منفی رهایی می‌بخشد. هنگامی که بر روی یک رویداد استرس زا یا آسیب زا متمرکز می‌شویم و با سرانگشتان خود روی نقاط انرژی ضربه می‌زنیم و متنی را با صدای بلند می‌خوانیم، بخش آمیگدال (بخشی بادامی شکل در پشت مغز) را فعال می‌کنیم. آمیگدال مسئولیت مبارزه و خنثی کردن در لوب‌های موقتی مغز را دارد.

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

4 پاسخ

 1. سلام ممنون از سایت خوبتون، استاد یه سوال راجبه جذب عشق داشتم، در کلیپ اشاره کردید که از کسی خوشمون میاد و بهش حس داریم طبق شرایط و موقعیت شجاع باشیم و بریم بگیم، آیا این پیش قدم شدن برای یک دختر در این سطح و فرهنگ جامعه، که جا افتاده همیشه باید پسر جلو ببره، صحیح هست؟ و شاید بگیم طرفمون اگر روشن فکر باشه این مسئله براش مهم نیست و هر طور بخایم حساب کنیم طبع پسرا جوری هست که شاید به زبون بگن ما مسئله ای نداریم ولی ناخودآگاه شون این حرکت از طرف دختر براشون جذاب نیست و حتی اگر از دختره هم خوششون بیاد مسلما جواب رد میدن و یا دور میشن، نظر شما چیه؟ آیا از طریق ای اف تی راهی هست که اگر طرفمون رو نمیبینیم از طریق ضمیرناخودآگاه خودمون فرد رو غیر مستقیم جذب کنیم که خودش پیش قدم بشه؟؟

  1. سلام و درود….
   ممنون از سوال خوبتون
   حتما در پیج اینستاگرامی ما همراه باشید اونجا درمورد این سوالات و روابط عاشقانه کامل توضیح می دیم.
   @eftpro1
   در مورد موضوعی که گفتین
   خود اون مسئله یک باور منفی هست و اگر چنین باوری دارین قطعا حتی بعد از پیشنهاد دادن به پسر باعث جدایی خواهد شد وگرنه خود موضوع برای یک زنه مستقل و قدرتمند نه تنها منفی نیست بلکه نشون دهنده ی این هست که انتخابگره نه اینکه منتظر شه تا انتخابش کنن…اونچه که بده وابسته بودنه که حتی دخترارو هم فراری می کنه چه برسه پسرا
   موضوع دیگه اینکه کار روی سطح ذهن دیگران نوعی اعمال نفوذ و تسخیر دیگران بشمار میاد و خلاف قوانین کائناته و باعث جذب ویروسهای غیرارگانیک میشه
   درنهایت اینکه اگر خودتون رو یک شخص جذاب و قدرتمند بدونید و این تفکر رو داشته باشید که اگر اون ادم حتی نه بگه فرصت عالی رو از دست داده قطعا عالیه
   ولی در کلامتون ترس وجود داره و باید دنبال بهترین صلاحتون باشین نه یک فرد خاص .. وقتی درگیر یک نفر باشیم درونمون ترس ایجاد میشه که اگر بشه چی اگر نشه چی!!!
   آدمی که خودش رو ارزشمند می دونه میگه با رشد شخصیت خودم بهترین آدم ها رو جذب زندگیم می کنم.

 2. سلام من میخوام دوره رایگان شرکت کنم ولی فکر نکنم تو لایو بتونم شرکت کنم باید رو با کسایی که شرکت کردن اشتراک میزارین یا تنها فرصت استفاده از دوره شرکت در لایو هست و لایو سیو نمیشه؟

  1. درود بهتون..خوشحالم که در مسیر آگاهی هستین.. از شنبه در پیج اینستاگراممون میتونین دوره پاکسازی معنوی رو شرکت کنین یا تلگراممون ویسشو دریافت کنین
   @khodeto_bavarkon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *