سایت رسمی ساشا صالحی

جذب ثروت با ای اف تی

 

وقتی هیچ روش دیگه ای جواب نمیده چکنیم؟!!!!

ضربه بزن و ثروتمند شو

EFT

جذب ثروت با ای اف تی ؛ جادوی ای اف تی در ایجاد شرایط ذهنی برای افزایش درآمد

جذب ثروت با ای اف تی واقعیت دارد؟ من هیچوقت توهم آموزش ندادم و نمی دم. من نتایج رو آموزش میدم. می دونم که خیلی از شما مثل من درد بی پولی و تحقیرشدگی مالی رو لمس کردین و دنبال برطرف کردنش هستین و گاها نمی دونین باید باهاش چکار کنین!! میدونم تو هم دوست داشتی یک روش یا عبارت جادویی وجود داشت که با استفاده از اون، همۀ این مسائل برطرف بشه، اینطور نیست؟!
برای همین هم ، بهت می گم برای یکی دو هفته بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای روش  ای اف تی رو امتحان کن و نتایجش رو ببین. من همیشه در مورد موضوعاتی دوره آموزشی گذاشتم یا کتاب نوشتم که درون آنها بهترین عملکرد رو داشتم ولی هیچوقت در مورد پول نظری نداشتم. من ده سال روی بخش های مختلف شخصیت خودم کار کرده بودم و از همه جهت رشد کردم ولی از بُعد مالی نه. باورهای عجیب غریب مالی نمی‌ذاشت شرایطم تغییر کنه. اصلا پول جزو ارزشهای اصلیم نبود. اما یه معجزه اتفاق افتاد. دیدم با ای اف تی میشه روی مسایل مالی هم کرد. و کم کم شروع به پاکسازی باورهای مالی و تمرین ای اف تی برای ثروت و افزایش درآمد کردم کردم.

واقعا اگر روشی وجود داشت که بیماریهاتو، مسائل مالی‌تو، روابطتو، اعتیاد و چاقیت و هرچیزی که فکرشو بکنی رو برطرف کنه ، حاضربودی چقدر براش از نظر پول و وقت و انرژی هزینه کنی؟ احتمالا خیلی. نه!؟

ای اف تی سریعا باورهای من رو پاکسازی و تغییر داد و از همون روزهای نخست نتایج رو در زندگیم و درامدم دیدم.
از سال ۱۹۹۶ روشهای جادویی مثل ای اف تی و هواوپونوپونو بصورت کاملا علمی و معنوی در اختیار مردم آمریکا قرار گرفته و در مدارس و دانشگاهای امریکا داره اموزش داده میشه. امروز شما هم می‌تونین اونها رو یاد بگیرین و زندگی و روابط و شغلتون رو نجات بدین. کافیه فقط در سایت و پیج اینستاگرام ما عضو بشین و مطالب رو پیگیری کنین. همچنین هدیه ای براتون در نظر گرفتیم که میتونین با ورود به صفحۀ مربوط به ای اف تی این پکیج کامل رو دریافت کنید. لینک دانلود محصول برای شما ایمیل میشه یا از قسمت دانلود اون رو دریافت کنین.

آدرس پیج اینستاگرام : @eftpro1

 

بازی رسیدن به 100 میلیون با تکنیک معجزه آسای EFT
همین حالا هدیه خود را دریافت کنید!
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. تا چند دقیقه دیگر ایمیل خود را بررسی نمایید.
این پیام فقط یک بار نمایش داده خواهد شد.

 

۱۰۰MILION BY EFT دانلود

روش ای اف تی برای ثروت چگونه کار می کند؟!

گرچه در حوزۀ سلامتی و شفا به نتایج و دستاوردهای جالبی دست یافته بودم و حدود ۱۰ سال بود که حتی یک قرص استامینوفن هم مصرف نکرده و در سلامتی کامل بسر می بردم اما برای سالها از عدم پول کافی و مسائل مالی رنج می‌بردم.
چندسال پیش بعد از آشنایی ام با ای اف تی و استفاده از آن بر روی باورها و مسائل مالی‌ام، خیلی اتفاقات جالبی افتاد و در عرض فقط چندماه درآدمدم چندین برابر شد. از اون به بعد روش ای اف تی و هواوپونوپونو بخش اعظم از کتابهای من رو در برگرفت.
این روش رو در مشاوره‌ها و درمانهایی که انجام می‌دادم هم بکار بردم و نتایج خیلی امیدوار کننده‌ای گرفتم و مراجعینم نیز بسیار از استفاده از آن راضی بودند. من در عرض چند هفته استفادۀ مکرر از ای اف تی معجزات زیادی رو تجربه کردم.
اول اینکه کاری رو که ده سال بود مُدام براش تلاش می کردم و هیچ نتیجه ای نمی‌داد و کم‌کم باورم شده بود که (من برای اون کار ساخته نشدم یا اصلا خدا نمی‌خواد من وارد اون کار شوم)، در طول یک هفته نه یکبار بلکه دو بار محقق شد. اصلا شوکه شده بودم و باورم نمیشد. جدا از اینها مشاوره های تلفنی و حضوریم، فروش محصولات آموزشی و کتابام هم افزایش پیدا کرد و با افراد بزرگی در حیطه کاری خودم هم آشنا شدم.

در این مدت بارها با خودم گفتم واقعا اگر این روش نبود من باید چیکار می کردم؟!

چه کسانی از روش جذب ثروت با ای اف تی استفاده می کنند؟!

تمام اساتید موفقیت دنیا مثل “کوین ترودو”، “دکتر جو وایتالی”، “ریچاردبرانسون”، “آنتونی رابینز”، “جک کانفیلد” و “باب پراکتور” در کتابهاشون این روش را روش بی‌نظیری می‌دانند که انسان در تمام تاریخ ، برای تغییر و شفا و ثروت به آن نیاز داشت. مربیان معنوی ( همچون لوئیز ال هی و وین دایر ) و متخصصان حوزۀ روانشناسی نیز در درمانهای خود از این روش بهره می برند.

و امروز این روش در اختیار ما است.

ای اف تی برای ثروت دقیقا چه روشی است؟

ای اف تی یا تکنیک رهاییِ احساساتِ گیرافتاده توسط «گری کریک» ابداع شد که نوع پیشرفتۀ طبِ سوزنی است. با این تفاوت که به جای سوزن از ضربه یا مالش بر نقاطِ کانالهای انرژی استفاده می‌شود. این روش به ضربه درمانی هم معروف است. این ضربات باعث باز شدن کانالها و به جریان افتادن انرژی‌هایی می شود که سالها به خاطر تجربیات منفی در حوزۀ سلامتی یا ثروت یا روابط و هرچیز دیگر دراین کانالها گیرافتاده اند. اما مهمترین بخشِ ای اف تی آنجایی است که از عباراتی خاص برای رفع و خنثی کردن آن باورها و احساسات منفی و خاطراتی که منجر به این باورها شده استفاده می‌کنیم. با این روش فوق العاده خود را به عنوان یک انسانِ همه بُعدی (با تمام نقاط ضعف و قوت) می‌پذیریم و همچنین عزت ‌نفس و حس ارزشمندیِ خود را افزایش می‌دهیم.

ریشۀ مسائل ما در مسیر جذب ثروت با ای اف تی کجا است؟

برای جذب ثروت با ای اف تی لازم است که نکاتی را بدانیم. طبق تحقیقاتِ ۷ سالۀ من و نوشتن کتابهای متعدد در حوزۀ موفقیت از جمله «جادوی شفا» و «صفرتاصد موفقیت از ازل تا امروز» اعتقاد دارم که ریشۀ بیشتر مشکلات در روابط، بیماریها ، فقر و چاقی و اعتیاد، در احساسِ عدم لیاقت و بی‌ارزشی است. در ایجاد این احساسات ، تجربیات کودکی و باورهای والدین و همچنین شکست‌هایی که خورده ایم نقش بسزایی دارند و جادوی ای اف تی کمک می کند که بتوانیم این ریشه های احساسی را خنثی کنیم. تا بدون موانع ذهنی و با حسی خنثی در جهت جذب ثروت و افزایش درآمد با ای اف تی و معنویت قدم بردارید.

جذب ثروت با ای اف تی
جذب ثروت با ای اف تی

 

مسیر جذب ثروت با ای اف تی را از کجا شروع کنیم؟!

جذب خواسته‌ها با ای اف تی بسیار آسان و راحت بوده و در هر شرایطی این روش قابل استفاده است. زیرا به جای اینکه به عبارات تاکیدیه توهمی بپردازیم به پاکسازی تمام ترسها و موانع ذهنی ای که مانع دستیابی به سطوح بالاتر خوسته ها و آگاهی هاست می پردازیم. باید یاد بگیریم که هرچقدر حس ارزشمندی بیشتری کنیم و از نیاز و وابستگی ما کاسته شود سطوح بالاتری را تجربه خواهیم کرد.

استفاده از ای اف تی بسیار راحت است و من خیلی از مواقع در تاکسی و اتوبوس و یا حتی در رختخواب، قبل از خوابیدن از آن استفاده می‌کنم. در عین حال برای رفع مسائل جدی‌مان بهتر است از همراهیِ یک متخصص ای اف تی بهره ببریم تا باورهای ریشه‌ای‌مان را پیدا کرده و آنها را خنثی کنیم. همچنین لازم است الگوهای کلامی را به خوبی در حین ضربات بکار ببریم و در مورد اون موضوع مهمی که دغدغه ماست، تغییر نگرش ایجاد کنیم. مخصوصا خنثی کردن خاطرات منفی بخش اساسی کار است.
اگر دوسداری مسائل مالیت ، مساپل عاطفیت و دردهای جسمی، افسردگی و اضطراب و استرست برطرف شه، به ویدیو ها و  مقالات مربوط به ای اف تی یه سر بزن و در صورت تمایل برای دستیابی به نتایج عمیقتر و سریعتر در یکی از دو دوره ی زیر شرکت کن.

دوره جذب ثروت با ای اف تی   شامل چه مطالبی است!؟

شامل ۵ پکیج مجزا و تمرینی است و هدیه آن دوره جامع ای اف تی است

بخش اول مربوط به تست باورهای مالی و فراوانی است. بعد از انجام تست ده باور مالی که به صورت هیپنوتیزمی طراحی شده است را استفاده می کنید. و با ای اف تی روی آن باورهایی که بیشترین مسئله را با آنها دارید کار کرده و آنها را خنثی می کنید.

بخش دوم مربوط به تست باور فراوانی است. بعداز انجام تست به طور مداوم باورهای فراوانی را استفاده می کنید.

بخش سوم مربوط القاعات ذهنی کوین ترودو است که به صورت صوتی باید مرتبا گوش دهید تا درونی شود.

بخش چهارم مربوط به انواع مختلف پول است. ما پنج مدل پول داریم. حقوق و درآمد، پس انداز و سرمایه گذاری، پول سمی،بدهی و اهداف مالی. که لازم است روی هرکدام از آنها به طور جداگانه کار کنیم و خاطرات و تجربیات مربوط به آنها را پاکسازی کنیم.

بخش پنجم مربوط به فایل های هیپنوتیزمی با ای اف تی برای سطوح مختلف درامدی است برای اینکه سقف ذهنی خود  را رشد دهیم. از فردی که هیچ درامد و شغلی ندارد تا فردی که ۲۰ میلیون درآمد دارد.

همچنین چندین هدیه صوتی و تصویری به شما ارایه می شود تا بتوانید روی موضوع پول و بهبود شخصیت بهتر کار کنید. کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و فایلهای صوتی ده فرمان.

برای رفتن به صفحۀ توضیحات دورۀ ثروت اینجا رو کلیک کنید.

اما دوره جامع ای اف تی و قانون جذبه هیپنوتیزمی

دوره جامع ای اف تی که در اینستاگرام و به صورت لایو برگزار شده است شامل هشت جلسه است. اگر دغدغه هایی در سطح عزت نفس‌ و اعتماد بنفس و روابط عاطفی و سلامتی دارین این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم که شامل سرفصلهای زیر است :

سوالات کوانتومی

شناخت ذهن

شناخت انسان و مسیرهای عصبی

آموزش کامل ای اف تی و کار روی باورهای هویتی

تمرینات عزت نفس و ارزشمندی

کار روی باورهای مالی،سلامتی ،رابطه عاشقانه،مسایل عاطفی ،

تناسب اندام و اعتیاد و اختلالات

کار روی سطح ارزشها،

نقطه اتصال، قانون جذب با ای اف تی

الگوهای کلامی و قانون جذبه هیپنوتیزمی

کار روی باورهای مالی و انواع مختلف پول،

پول سمی ،سرمایه، درآمد و حقوق و………….

دوره جامع ای اف تی با همراهی مربی

در این دوره که فقط برای یکی دو نفر در ماه به صورت خصوصی (حضوری یا مجازی) برگزار می شود شما می توانید در کنار یک مربی متخصص مسائل ریشه ای خود را ریشه یابی و خنثی کنید و در نهایت نقاط ضعف خودتون رو یافته و بهبود دهید. با وجود تمام مطالبی که خود دوره دارد دو دوره ی ای اف تی اینستاگرامی و جذب ثروت را نیز به صورت هدیه به شما ارائه می کنیم. برای رفتن به صفحۀ توضیحات این دوره اینجا رو کلیک کنید.

ما باهم میتونیم یک سال متفاوت بسازیم. خیالتم راحت چون دوره های آکادمی خودتوباورکن گارانتی شده است.
هر سوالی داشتین کافیه به آیدی زیر در تلگرام یا پیج اینستاگرام پیام بدین تا دوستان ما پاسخگوی شما باشند.

تلگرام :
sasha_pop1@

اینستاگرام :

eftpro1@

rastakhize_agahi@

درثروت و شفای خداوند باشید
آرامش همیشگی من/ دوستت دارم

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید