سایت رسمی ساشا صالحی

جذب ثروت با ای اف تی

 

جذب ثروت با ای اف تی

ضربه بزن و ثروتمند شو

EFT

وقتی هیچ روش دیگه ای جواب نمیده چکنیم؟!!!!

  • جذب ثروت با ای اف تی ؛ جادوی ای اف تی در ایجاد شرایط ذهنی برای صدمیلیون

جذب ثروت با ای اف تی : می دونم که توهم مثل من دوست داشتی یک روش یا عبارت جادویی وجود داشت که با استفاده از اون، همۀ مسائلت برطرف بشه، اینطور نیست؟!
برای همین هم جذب با ای اف تی را به شما ارائه کرده‌ایم. من همیشه در مورد موضوعاتی کتاب نوشتم که درون آنها بهترین عملکرد را داشتم ولی در مورد پول نظری نداشتم. من ده سال روی بخش های مختلف شخصیت خود کار کرده بودم و از همه جهت رشد کردم ولی از بُعد مالی نه. باورهای عجیب غریب مالی نمی‌ذاشت شرایطم تغییر کنه. اما یه معجزه اتفاق افتاد….

واقعا اگر همچنین روشی وجود داشت که بیماریهاتو، مسائل مالی‌تو، روابطتو، اعتیاد و چاقیت و هرچیزی که فکرشو بکنی رو برطرف کنه ، حاضربودی چقدر براش هزینه کنی؟ احتمالا خیلی. نه!؟

ای اف تی سریعا باورهای من رو پاکسازی و تغییر داد و از همون روزهای نخست نتایج رو در زندگیم و درامدم دیدم.
از سال ۱۹۹۶ این روشهای جادویی و کاملا علمی و معنوی در اختیار مردم آمریکا قرار گرفته و در مدارس و دانشگاهای امریکا داره اموزش داده میشود. روشهایی چون جادوی ای اف تی و هواوپونوپونو. امروز شما هم می‌تونین اونها رو یاد بگیرین و زندگی و روابط و شغلتون رو نجات بدین. کافیه فقط در سایت و پیج اینستاگرام ما عضو بشین و مطالب رو پیگیری کنین. همچنین هدیه ای براتون در نظر گرفتیم که میتونین با ورود به صفحۀ مربوط به ای اف تی این پکیج کامل رو دریافت کنید.

آدرس پیج اینستاگرام : sashasalehi.eft

جادوی ای اف تی
جذب ثروت با ای اف تی
  • ای اف تی چیست؟!

گرچه در حوزۀ سلامتی و شفا به نتایج و دستاوردهای جالبی دست یافته بودم و حدود ۸سال بود که حتی یک قرص استامینوفن هم مصرف نکرده و د رسلامتی کامل بسر می بردم اما برای سالها از عدم پول کافی و مسائل مالی رنج می‌بردم.
بعد از آشنایی با ای.اف.تی و استفاده از آن بر روی باورها و مسائل مالی‌ام، خیلی اتفاقات جالبی افتاد و در عرض فقط چندماه درآدمدم چندین برابر شد. از اون به بعد روش ای.اف.تی و هواوپونوپونو بخش اعظم از کتابهای من رو در برگرفت.
این روش رو در مشاوره‌ها و درمانهایی که انجام می‌دادم هم بکار بردم و نتایج خیلی امیدوارکننده‌ای رسیدم و مراجعینم نیز بسیار از استفاده از آن راضی بودند. تمام اساتید موفقیت دنیا مثل “کوین تورودو”، “دکتر جو وایتالی”، “ریچاردبرانسون”، “آنتونی رابینز”، “جک کانفیلد” و “باب پراکتور” در کتابهاشون این روش را روش بی‌نظیری می‌دانند که انسان در تمام تاریخ ، برای تغییر و شفا و ثروت به آن نیاز داشت.

و امروز این روش در اختیار ما است. من در عرض چند هفته استفادۀ مکرر از ای.اف.تی معجزات زیادی برام رخ داد.
اول اینکه کاری رو که ده سال بود مُدام براش تلاش می کردم و هیچ نتیجه ای نمی‌داد و کم‌کم باورم شده بود که من برای اون کار ساخته نشدم یا اصلا خدا نمی‌خواد من وارد این کار شوم، در طول یک هفته نه یکبار بلکه دوبار محقق شد. اصلا شوکه شده بودم و باورم نمیشد.

جدا از اینکه مشاوره های تلفنی و حضوریم، فروش محصولات آموزشی و کتابام هم افزایش پیدا کرد و با افراد بزرگی در حیطه کاری خودم هم آشنا شدم. بارها با خودم گفتم واقعا اگر این روش نبود من چیکار باید میکردم؟!

 

بازی رسیدن به 100 میلیون با تکنیک معجزه آسای EFT
همین حالا هدیه خود را دریافت کنید!
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. تا چند دقیقه دیگر ایمیل خود را بررسی نمایید.
این پیام فقط یک بار نمایش داده خواهد شد.

 

  • اما EFT چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ای.اف.تی یا تکنیک رهاییِ احساساتِ گیرافتاده توسط «گری کریک» ابداع شد که نوع پیشرفتۀ طبِ سوزنی است. با این تفاوت که به جای سوزن از ضربه یا مالش بر نقاطِ کانالهای انرژی استفاده می‌شود. این روش به ضربه درمانی هم معروف است. این ضربات باعث باز شدن کانالها و به جریان افتادن انرژی‌هایی می شود که سالها به خاطر تجربیات منفی در حوزۀ سلامتی یا ثروت یا روابط و هرچیز دیگر دراین کانالها گیرافتاده اند. اما مهمترین بخشِ ای.اف.تی آنجایی است که از عباراتی خاص برای رفع و خنثی کردن آن باورها و احساسات منفی و خاطراتی که منجر به این باورها شده استفاده می‌کنیم. با این روش فوق العاده خود را به عنوان یک انسانِ همه بُعدی (با تمام نقاط ضعف و قوت) می‌پذیریم و همچنین عزت ‌نفس و حس ارزشمندیِ خود را افزایش می‌دهیم.

  • ریشۀ مسائل ما کجا است؟

    برای جذب با ای اف تی لازم است که نکاتی را بدانیم. طبق تحقیقاتِ ۷ سالۀ من و نوشتن کتابهای متعدد در حوزۀ موفقیت از جمله «جادوی شفا» و «صفرتاصد موفقیت از ازل تا امروز» اعتقاد دارم که ریشۀ بیشتر مشکلات در روابط، بیماریها ، فقر و چاقی و اعتیاد، در احساسِ عدم لیاقت و بی‌ارزشی است. در ایجاد این احساسات ، تجربیات کودکی و باورهای والدین و همچنین شکست‌هایی که خورده ایم نقش بسزایی دارند و جادوی ای اف تی کمک می کند که بتوانیم این ریشه های احساسی را خنثی کنیم. تا بدون موانع و با حسی خنثی در جهت جذب ثروت و معنویت قدم بردارید.

  • جادوی ای اف تی را از کجا شروع کنیم؟!

جذب خواسته‌ها با ای اف تی بسیار آسان و راحت بوده و در هر شرایطی این روش قابل استفاده است. من خیلی از مواقع در تاکسی و اتوبوس و یا حتی در رختخواب، قبل از خوابیدن از آن استفاده می‌کنم. درعین حال برای رفع مسائل جدی‌مان بهتر است ازهمراهیِ یک متخصص ای.اف.تی بهره ببریم تا باورهای ریشه‌ای‌مان را پیدا کرده و آنها را خنثی کنیم. همچنین لازم است الگوهای کلامی را به خوبی در حین ضربات بکار ببریم و در مورد اون موضوع مهمی که دغدغه ماست، تغییر نگرش ایجاد کنیم. مخصوصا خنثی کردن خاطرات منفی بخش اساسی کار است.
اگر دوسداری مسائل مالیت ، دردهای جسمی، افسردگی و اضطراب و استرست برطرف شه، به مقالات یادگیری ای اف تی یه سر بزن و در صورت تمایل برای دستیابی به نتایج عمیقتر و سریعتر در دوره جامع ای اف تی شرکت کن که در کنار یک مربی متخصص مسائل ریشه ای رو ریشه یابی و خنثی کنی و در نهایت نقاط ضعف خودت رو بهبود بدی. ما باهم میتونیم یک سال متفاوت بسازیم. خیالتم راحت چون دوره های آکادمی خودتوباورکن گارانتی شده است.
هر سوالی داشتین کافیه به آیدی زیر در تلگرام یا پیج اینستاگرام پیام بدین تا دوستان ما پاسخگوی شما باشند.
@sasha_pop1

sashasalehi.eft

درثروت و شفای خداوند باشید
آرامش همیشگی من/ دوستت دارم

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید