تماس با پشتیبانی

۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

ایمیل پشتیبانی

info @ sashasalehi.ir

خدمات ما

تنظیم چاکراها با ای اف تی در چند روز

تنظیم چاکراها با ای اف تی غوغا می کند

پاکسازی چاکراها با ای اف تی یکی از موضوعات داغ این روزها است مخصوصا برای کسانی که در مسیر آگاهی و پاکسازی هستند. با اینحال خیلی ها (حتی کسانی که به دنبال پاکسازی هستند) اصلا نمی دانند که چاکراها چیستند و چه نقشی را ایفا می کنند. اما در این مقاله می خواهیم به این سه سوال بصورت کاملا روشن و صریح پاسخ دهیم.

واقعا چاکراها چه هستند و چه نقشی دارند؟

چطور آلوده می گردند؟

و اینکه پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی چگونه انجام می شود؟

پاکسازی و تنظیم چاکراها

آیا چاکراها همان نقاط انرژی در ای اف تی هستند؟

چاکراها که گفته می شود هفت تا می باشند و در عکس مشاهده می کنید مبدل های انرژی هستند. حواستان باشد که آنها را با نقاط انرژی در ای اف تی اشتباه نگیرید. چاکراها هفت مرکز یا کانال انرژی هستند که درواقع مبدلهای انرژیِ جهان هستی(ریکی) برای کالبدهای گوناگون ما می باشند. همانطور که می دانید ما به جز کالبد فیزیکی کالبدهای دیگری همچون کالبد روانی و اختری داریم.

این کالبدها نیز همچون کالبد فیزیکی برای بقا نیازمند انرژی هستند و این انرژی از طریق انرژی کیهانی یا همان چی (ریکی) دریافت می گردد. اما همانطور که غذایی که میخوریم در سیستم گوارش تجزیه می شود و انرژی لازم به شکل ATP برای سلولها ازاد می گردد. چاکراها انرژی حیات را به انرژی لازم برای کالبدهای دیگر تبدیل می کنند تا این کالبدها نیز به حیات خود به بهترین شکل ادامه دهند.

حال اینکه مردین ها یا نقاط انرژی درواقع یک سیستم عصبی ثانویه است که سیستم انرژیکی و اندام های داخلی ما را تحت پوشش خود قرار می دهد و برخلاف چاکراها که هفت چاکرای اصلی داشتیم مردین ها مانند شبکه های سیستم عصبی بوده و در تمام بدن وجود دارند. در ادامه به این می پردازیم که چگونه از طریق ای اف تی به تنظیم چاکراها بپردازیم.

عوامل آلودگی چاکراها و چگونگی تنظیم چاکراها با ای اف تی

اگر کبد یا کلیه مشکل داشته باشند ما گوارش و دفع ادرارمان دچار مشکل می گردد. چاکراها نیز لازم دارند که در شرایط نرمال باشند تا به بهترین شکل وظیفه خود را انجام دهند. چاکراها که با بخش انرژیکی کار می کنند معمولا به خاطر سبک زندگی ما دچار بستگی می شوند.

با اینحال من اعتقاد دارم که حتی سبک زندگی ما نیز به مایندست و ذهنیت ما مربوط می شود. یعنی بسیار مهم است که ما به خودمان، به جهان، به خدا و به مردم چگونه می نگریم. آیا در صلح و یکپارچگی قرار داریم یا در جنگ!!

انواع آلودگی

سبک زندگی ما ، خوراک ما ، پوشش ما ، استفاده بیش از حد تکنولوژی مبایل و لپتاپ ، وایفای ، اینترنت جی فایو و هزاران عامل دیگر که روزانه ما با آنها درگیریم می تواند بر حوزه الکترومغناطیسی ما(یونهای مثبت و منفی-هاله ها) اثر منفی بگذارد که نشان از آلودگی چاکراها دارد.

از طرفی رفتارها و احساسات درونی ما نیز باعث بستگی های گوناگون در چاکراها می شوند. ترسهایی که داریم. عقده ها و سرکوبها ، احساسات منفی ، صبوری بیش از حد، مهرطلبی، افسردگی ، غم ، رفتارهای دوگانه و تضادهای رفتاری ، دروغ ، حسادت و…!!

همگی اینها نه تنها از بُعد روانشناختی و انرژیکی ما را دچار مشکل می کنند بلکه رفتارهایی که تشعشعات منفی روی جهان هستی دارند باعث جذب ویروسهای غیراُرگانیک هم می گردند که خود عامل مهمی در بستگی چاکراها هستند. رفتارهایی مثل حسادت، خشم، چشم زخم، ریا و دروغ، فاز منفی و افسردگی، ناشکری و کفر دارای تشعشات منفی و جذب ویروس هستند. هر رفتار و ویژگی روی یک بخش از چاکراها اثر منفی می گذارد. مثلا شکست عشقی موجب ترس از ایجاد ارتباطات جدید می گردد که مربوط به بستگی چاکرای قلب است و یا باعث می شود که فرد احساساتش را بروز ندهد و سرکوب کند که مربوط به چاکرای گلو است.

از طرفی بعضی از افراد برای رسیدن به امیال نفسانی خویش دست به دعانویسی و طلسم می برند که خود این موضوع نیز زندگی آنها را دچار بستگی های خاص می کند.

چرا ای اف تی بهترین روش برای تنظیم چاکراهاست؟

از آنجا که گفتیم همه بخش های زندگی ما رابطه مستقیمی با مایندست و ذهنیت ما دارند بنابراین باید بگویم که خوشبختانه ای اف تی بیشترین اثر را روی پاکسازی و تغییر مایندست و ذهنیت ما دارد. یعنی باید در نظر داشته باشیم که سه بخش

سبک زندگی _ خوراک و خواب _ رفتارها و عملکردما ، همگی قابلیت تغییر و پاکسازی با ای اف تی را دارند.

تنها بخشی که نمی توان با ای اف تی روی آن اثر زیادی گذاشت درمورد طلسم ها و دعاهایی است که یا خود فرد برای خویش گرفته یا دیگران برای او انجام داده اند. که برای این بخش هم می توان به مربیانی که در حوزه عرفان فعالیت دارند رجوع کرد.

دوره پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی شامل چه اطلاعاتی است؟

در دوره پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی ما نه تنها شرح تمام چاکراها را آموزش دادیم(عوامل بستگی یا باز بودن و نشانه های بستگی) بلکه برای هر چاکرا یک فایل اختصاصی برای پاکسازی آن چاکرا تولید کرده ایم که بتوانید به صورتی تخصصی با ای اف تی روی آن چاکرا کار کنید.

همانطور که گفتیم هر رفتار منفی ریشه در ترس و عدم عزت نفس دارد و این ترسها در رفتار ما خود را نمایان می کنند و باعث آلودگی چاکراها می گردند. اتفاقات ظاهرا منفی که در زندگی می افتند باعث ایجاد خاطرات منفی و ترس در ما می گردند و باعث می شوند یکی از این چاکراها را دچار اختلال کنند. برای مثال شکست مالی یا نداشتن حامی در زندگی موجب عدم امنیت درونی و مالی یک فرد می گردد یا تجاوز به یک فرد می تواند موجب شود که بخش جنسی او دچار اختلال گردد .

پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی
پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی

چاکرای ریشه _ امنیت درونی و امنیت مالی

چاکرای خاجی و جنسی _ مسائل جنسی و ثروت

چاکرای خورشیدی _ عزت نفس و اعتماد به نفس

چاکرای قلب _ عشق و محبت

چاکرای گلو _ ابراز وجود و بیان حقیقت

چاکرای چشم سوم _ درک و دیدن نشانه ها و شهود

چاکرای تاجی _ ارتباط با زندگی و عالم بالا

همچنین برای کسانی که دراین دوره شرکت می کنند در صورت تمایل پاکسازی دعا و طلسم نیز انجام می گردد تا فرد بدون درگیری درونی بتواند در جهت پاکسازی رفتارها و ترسهای خویش اقدام کند.

در صورت تمایل به شرکت یا دریافت اطلاعات دوره پاکسازی و تنظیم چاکراها با ای اف تی از لینک روبرو اقدام کنید.

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *