تماس با پشتیبانی

۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

ایمیل پشتیبانی

info @ sashasalehi.ir

خدمات ما

تناسب اندام با ای اف تی و ان ال پی

تناسب اندام با ای اف تی: آیا از قوی ترین روش لاغری خبر دارید؟! 

چه احساسی داشتید اگر بدون رژیم های لاغری به تناسب اندام با ای اف تی دست میافتید؟

آیا از رژیم های لاغری خسته شدید؟ آیا روشهای مختلف و رژیم های گوناگون را امتحان کرده اید و نتیجه نگرفته ای؟ من اینجام تا بگویم که دیگر نیازی به رژیم های لاغری و روشهای عجیب و غریب نیست. زیرا دیگر جادوی ای اف تی را در اختیار داریم.

بعد از ۸سال کار در حوزه های مختلف روانشناسی و داشتن مدرک مستری ان ال پی به جرات می توانم بگویم که لاغری با ای اف تی بهتری و سریعترین روش است. روشی شیرین و ساده برای از بین بردن مقاومتهای ذهنی در رسیدن به تناسب اندام و لاغری.

طبق آخرین تحقیقاتی که انجام داده شده و خود من نیز تجربه کرده‌ام، ما دربرابر هر باوری که مقاومت کرده و بجنگیم به تثبیت و ماندگاری آن کمک بیشتری می‌کنیم!

این پکیج آموزشی که به صورت تصویری و صوتی ارائه می شود شامل چند دوره ، سمینار و آخرین وبینارهای برگزار شده دکتر جو وایتالی است.

بیشتر بخوانید :

به اعتقاد من رژیم لاغری نیز مانند ثروتمندشدن یک امر ذهنی است!

یعنی برای اینکه نتیجه با کیفیتی را تجربه کرده، بجای اینکه روی میوه‌های درخت کار کنیم باید روی ریشه ها تمرکز کرده و باورهای پایه خود را شناخته و درجهت دادن انرژی، آب و نورِ با کیفیت (باورهای حمایت کننده) قدم برداریم.

تناسب اندام با ای اف تی: حالا باورها چه ربطی به رژیم و لاغری دارد.

اعتقاد دارم بیش از ۷۰٪ اعتیادها، چاقی ها و آسیبهایی که به خود می زنیم به دلیل احساس ناامنی و بی‌ارزشی است که در دوران خاصی از زندگی درونمان ایجاد شده است و این خاطرات منفی باعث ایجاد طرحواره‌ها و مقاومت های ذهنی برای عدم تغییر می گردد.

مورد مهم دیگر اینکه وقتی ما درجهت لاغری یا ترک اعتیاد خود قدم برمی‌داریم و بهمه می‌گوییم در رژیم هستیم، دیگر نمی‌خواهیم بخوریم، برنامه ی غذایی می‌گیریم و… درواقع این باور که ما انسان چاقی هستیم را تقویت می‌کنیم.

برای همین است که بسیاری از دوستانی که هرماه و هرسال تصمیم به لاغری می گیرند به نتیجه ی دلخواه نمی رسند.

بیشتر بخوانید :

علت این است که وقتی چیزی را بعنوان فکر نگهبان یا باور پایه می‌پذیریم و مدام درحال جنگ با آن هستیم به هیچ نتیجه ای نمی رسیم! زیرا شما بصورت خوداگاه می‌گویید می‌خواهم لاغرشوم و نمیخورم (به میوه های درخت ذهنمان آب و غذا می‌دهیم) اما ضمیرناخوداگاه شما چیز دیگری را باور دارد که شما چاقید یا آبم می‌خورم چاق می‌شوم ( ریشه ‌ی اصلی درخت)!!

ای اف تی را یاد بگیرید و از آن برای موضوعات احساسی منفی در گذشته استفاده کنید. آموزش ای اف تی

تناسب اندام با ای اف تی: برطرف کردن الگوهای غلط خانوادگی و عادتهای بد رفتاری :

شروع یادگیری و تغییر، فقط با رهایی از تعصب، غرور، باورهای شخصی و ارزشهای محیطی و خانوادگی امکان پذیر است.بیشتر عادات بد غذایی و شخصی ما بدلیل سبک اشتباه خانوادگی و محیطی است.

اندرومتیوس درکتاب راز شادزیستن می گوید : بیشتر الگوهای ما از دوران نوزادی در ماشکل گرفته‌اند. آن زمان که برای هر گریه و دردی که داشتیم شیشه‌ی شیر دهانمان می‌گذاشتند تا آرام شویم. این الگویی شد تا ما حتی در بزرگسالی هم برای هر مسئله و دردی به غذا خوردن و تتها چراغی که همیشه در دنیا برایمان روشن است یعنی یخچال پناه ببریم و با خوردن هورمون های لذتبخش و آرامبخش درون مان ترشح شوند و باعث حس آرامش و بهتر شدن ما گردد. همین الگوها، بهانه‌ها، توجیح ها هستند که چاقی، لاغری، عصبانیت، پرخاشگری و… را در ما تقویت می کنند.  مثلا بسیاری از آدم ها برای توجیه همین ویژگیهایی که ذکر شد می گویند چاقی من ارثی هست، پدرم هم عصبی یا چاق بود. ما آب هم می خوریم چاق می شویم. یا….

الگوی ۱ : برای همین بسیاری از آدم ها هنگام ناراحتی بسیار می خورند.

الگوی وشیوه ی غذایی غلط خود من در زندگی الگوی احساس گناه بود. یعنی هنگامی که سیر می شویم اما غذا در ظرفمان زیاد آمده باشد احساس گناه می کنیم که چرا درنیا اینهمه گرسنه وجود دارد و من انقدر غذا را به دور می ریزم و بخاطر همین حس گناه، خودمان را به زور، مجبور به خوردن مابقی آن میکنیم در حالی که راهش بسیار ساده است.

الگوی ۲ : همۀ غذای خود را باید خورد وگرنه گناه است

تناسب اندام با ای اف تی
لاغری با ای اف تی

هنگام شروع غذا خوردن کمتر از آنچه که فکر می‌کنیم سیر خواهیم شد غذا در ظرف خود بریزیم و اگر سیر نشدیم دوباره بکشیم و اگر حتی غذا زیاد آمد بجای خوردن بیش از حد یا دور ریختن آن، ظرف هایی برای بسته بندی بگیریم و در زمان بعدی مصرف کنیم یا به نیازمندان یا حیوانات دهیم. گاهی ما فکر می کنیم حتی اینکار هم زشت است. اما زشتی واقعی، اسراف ما یا احساس گناه ما بخاطر عدم خلاقیت و بکارگیری شیوه های درست است.

الگوهای غلط بیشماری وجود دارد که هریک از ما درحال پیروی از آن ها هستیم.

ببینید الگوی غلط شما چیست!؟ و برای شیوه ی غذایی خود چه بهانه هایی برای خود و دیگران می آورید.

اولین قدمی که ذکر شد پذیرش خود و اعتراف به رفتار اشتباه است.و بعد یافتن راه های آسان برای تغییر الگوها.

بعد از سالها کار در حوزه موفقیت و ان ال پی ، متوجه شدم روش لاغری با ای اف تی خیلی سریع و عالی ریشه های مسائل ما را پیدا کرده و براحتی آنها را خنثی می کند. الگوهای اشتباه، باورهای منفی و مقاومتهای ذهنی را می‌یابد و با برطرف کردن آنها مسیر را برای سرعت بخشیدن به تغییرات باز می کند. من این روش را تضمین می‌کنم. نه تنها من بلکه تمام اساتید موفقیت در جهان، امروز ای اف تی را تایید و تاکید می کنند و نیاز همه مردم می‌دانند.

ما از نظرات شما استقبال می کنیم . نظرات شما باعث بهبود مطالب سایت و آگاه سازی دیگران خواهدشد پس اطلاعات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

تناسب اندام با ای اف تی: تصویر ذهنی خود :

هر یک از ما تصویری از خود داریم و براساس آن تصویر، با خود و دیگران برخورد می کنیم. اندرومتیوس می‌گوید :‌ تصویر ما از خود ما است که به دیگران می‌گوید با ما چگونه برخورد کنند. او می گوید اگر می‌خواهی تغییر کنید ابتدا ببینید که چه می‌خواهید باشید و براساس آن تصویر٬ همراهان خود را انتخاب کنید.

براساس تایید و تشویق خود و دیگران٬ ویژگی‌ها و تصویرهایی از خود در ذهن ما شکل می گیرد. وقتی ما خود را چاق٬ عصبانی٬ مهربان و… هر آنچه از خود می‌بینیم درواقع جسم و رفتارها و عملکردهای آینده ی ما را شکل می دهد.

پس شروع کنید تصویری که از خود دارید را با مدلبرداری تغییر دهید.

راهکارهای مهم برای تناسب اندام با ای اف تی :

۱_پاکسازی و آشتی با خویش به کمک یادگیری ای اف تی :

احساس گناه از خوردن زیادی و یا چاق کردن دوباره خود. این احساس مثل عذاب وجدان باعث تخریب حس ارزشمندی و عزت نفس و قدرت انتخاب و اختیار می گردد. کار ای اف تی این است که ما را از بند این احساسات  بی خود و آسیب زننده رها کند و موجب پذیرش و آشتی با خویش گردد.

پذیرش خود واقعی…

ای اف تی را یاد بگیرید و از آن برای موضوعات احساسی منفی در گذشته استفاده کنید. آموزش ای اف تی

(من خودم را همینجوری دوست دارم..مهم نیست دیگران چه فکری می‌کنند. من ازدیدن خودم لذت می برم..من حتی از شیوه ی غذایی گذشته ی خود نی زلذت می بردم..من خودم آن شیوه را انتخاب کرده بودم. حالا نیز باید شیوه‌ی غذایی جدیدی را انتخاب کنم و یاد بگیرم . شیوه ای که دوست دارم برگزینم تا از نظر جسمانی زیباتر شوم. برای خوش فرمتر شدن و استایل بهتر٬ برنامه های جدیدی که دوست دارم را انجام دهم! من از خودم راضی ام و عاشقانه خودم را دوست دارم.من مسئولیت خودم را می پذیرم.)

۲_ تغییر باورها با ای اف تی EFT:

من باورهای خود را تغییر میدهم..من خوش اندامم و هرروز خوش فرم تر میشوم! من آب هم میخورم وزن کم میکنم!

همه ی آنچه برای انرژی بیشتر و خوش فرم تر شدن من نیاز است در غذاهای سالم و دوستداشتنی که میخورم وجود دارد!

برای اینکه از همراهی یک مربی متخصص در طی چهل روز بهره مند شوید تا تمام باورهای منفی خود را پاکسازی و به نتایج عالی دست یابید می توانید در دوره جامع رویال ای اف تی شرکت کنید.

۳_ استفاده از قدرت کلام در فرآیند لاغری با ای اف تی EFT :

باید از قدرت کلام درجهت برنامه‌ریزی عصبی کلامی nlp استفاده کنم!

ای اف تی به ما کمک می کند از این الگوهای کلامی (متا مدلها و میلتون مدلها) به بهترین شکل بهره ببریم. من هر روز از کمترین زمان ممکن شروع به پیاده روی و ورزش و رقص می‌کنم. همراه با ورزش حس ارزشمندی و اعتماد بنفس را درخود احساس میکنم و با کلامم خودم را برنامه ریزی مثبت میکنم.

۴_ از خلاقیت خود استفاده کنید.

هرچقدر درمسیر تغییرات٬ روحیه بهتری داشته باشید و حس بهتر و شادتری به آن پیدا کنید روند تغییر بسیار تسریع می یابد. پس سعی کنید نسبت به آنچه می‌خورید و انجام می دهید واقعا حس فوق العاده ای داشته باشید. لازم است که از خلاقیت خود استفاده کنید و انگیزه‌های متفاوتی برای انجام کارهایی که علاقه کمتری نسبت به آنها دارید بیابید. مثلا برای ورزش در پارک ٬ چند دوست بیابید که برای دیدن آنها مجبور شوید به پارک بروید یا برای شنیدن آهنگ مورد علاقتان مجبور شوید به پارک بروید و ورزش کنید. یا اگر علاقه به خوردن غذای گیاهی ندارید با خلاقیت غذاها را به صورتی زیبا تزئین کنید و سس های خاصی درست کنید. خلاقیت راه نفوذ در ناخوداگاه و تغییر است.

۵_ تناسب اندام با ای اف تی ؛ همه چیز بخورید 

نخوردن خود نوعی جنگ و مقاومت است که ولع را بیشتر می‌کند.

از طریق تکنیکهای nlp  امکان این هست که حس فرد را نسبت به یک غذا٬ منزجر یا فوق‌العاده کرد. اما من می‌گویم بدن انسان بهمه نوع مواد غذایی احتیاج دارد و مهمتر از نخوردن این است که ما قدرت انتخاب داشته باشیم که چه زمانی چه چیزی را بخوریم. فقط کافیست یک برنامه غذایی داشته باشید. من همه چیز می خورم اما هفته ای یکبار سیستم جسم خود را با سالاد و میوه و آبمیوه پاکسازی می کنم.

سموم بدن خود را با یک شیوه غذایی مخصوص(که در کتاب جادوی شفا آموزش داده ایم) در طی یک ماه دفع و پاکسازی کنید! (صبح ها ابتدا آب و چند قطره لیمو ترش مصرف کنید و تا نیم ساعت هیچ چیز جز آبمیوه طبیعی نخورید)

آنتونی رابینز میگوید اگر ماشینتان را بفرشید و یک آبمیوه‌گیری بخرید سرمایه گذاری بزرگی کرده‌اید.

وعده‌های غذایی خود را  از سه بار به شش بار در روز تغییر دهید و میزان غذاها را در هر وعده خیلی کمتر کنید.

مصرف آب خود را چندین برابر زیاد کنید و هنگام مصرف اب و غذا با تمام وجود لذت ببرید و با خود بگویید این آب ‌٬ انرژی مثبت و شفا را در وجودم سرازیر می کند و مرا به فرم دلخواهم می رساند. روزی ۵لیوان چای سبز بنوشید. در سبک غذایی خود تعادل را رعایت کنید. همین.

 

۶_برنامه ریزی حافظه و شعور سلولی با ای اف تی :

بدن انسان شامل میلیونها سلول است که هر روز مرده و از نو بازسازی می شوند! سلولها حافظه دارند و با باورهای مثبت یا منفی ما دچار بیماری یا شفا می شوند! پس اگر باورهای خودرا از امروز خوداگاهانه به شکل مثبت تغییر دهید سولهایی که قرارند در ماه های آینده بوجود بیایند با باور شفا٬ خوش فرمی و زیبایی٬ بوجود آمده و شما نیز همانچه کاشته اید برداشت خواهید کرد.

لاغری با ای اف تی
تناسب اندام با ای اف تی

۷_مدلبرداری کنید

یک عکس از فرم و ظاهری که دلتان می خواهد داشته باشید روی دیوار یا درکیفتان بگذارید. می‌تواند مربوط به گذشته خود باشد یا عکس فردی باشد که الگوی شما است. و هربار که نگاه می کنید بخودتان بگویید دارم به فرم این عکس نزدیکتر می شوم. قدمها و هدفهای کوچک برای خود بگذارید. درگیر وزن و وزن کشی نباشید. دنبال لذت بردن از این مسیر و به فکر اندام مناسب باشید. به خود بگویید این هفته روزی ۵ دقیقه می‌دوم.

هفته بعد ۱۰دقیقه میدوم و بسیار لذت می‌برم. برای برنامه‌های خود سه تا پنج راه حل بگذارید و برای راه حل‌ها انگیزه‌های متفاوت درنظر بگیرید.

مثلا پیاده روی / کوهنوردی / ایروبیک / رقص …. برای هرکدام چند انگیزه : بادوستم به کوه میروم. دوسدارم باعشقم به کوه بروم. دوسدارم در کوه یه غذای دلچسب بخورم. دوسدارم برفبازی کنم.

همچنین ببینید شخصیتی که بعنوان مدل یا الگو پذیرفته اید چگونه فکر می‌کند و چه سبک زندگی‌ای دارد؟ چه می‌خورد؟ چه ورزشها و برنامه‌هایی دارد؟!

 

۸_ تناسب اندام با ای اف تی ؛ تعادل و هماهنگی ذهن٬ جسم و روح:

تنفس عمیق ٬ یوگا و مراقبه را هر روز در برنامه‌تان قرار دهید. تنفس عمیق به شما کمک می‌کند سوخت و ساز سلولها صدبرابر بهتر انجام شود و کمک بسزایی در شادابی و خوش فرم شدنتان کند. همچنین باعث دفع سموم می شود.

ای اف تی شدیدا به یگانگی و یکپارچگی بخش های ذهن و جسم و روح کمک می کند.

۹_یکبار زنده اید. پس دیوانه وار زندگی کنید:

و درنهایت بهترین عاملی که من برایتان تجویز می کنم شادی و خنده و شکرگزاری است.

هر روز ساعتی را برای دیدن برنامه‌های شادی آور بگذارید. شادی و خنده همانطورکه بسیار انرژی دهنده است و روحیه ما را بالا میبردُ چربی سوز بسیار قوی است. همچنین وقتی روحیه تان عالی باشد قدرت انتخاب و تصمیم‌گیری و تغییر بهتری خواهید داشت. شادی ٬ اکسیژن خون را افزایش و اکسیژن بیشتری را به مغز می رساند٬ هورمونهای مغز را تحریک کرده و انرژی مثبت آن تا مدتها در شما ماندگار خواهد شد.

۱۰_ تغییر با ای اف تی را به یک برنامه و فرآیند هیجان انگیز تبدیل کنید :

تغییر در هر زمینه ای که باشد اصولا برای ذهن عذاب آور است. به دلیل موانعی که قبلا ذکر کردیم. پس باید تغییر را همراه با ای.اف.تی و سه گزینه ی مهم همراه کرد:

A  تحرک و هیجانتان را بیشتر کنید.

تغییر را با تفریح و شادی و موسیقی و رقص و بازی های محرک که هیجان زیادی ایجاد می کنند همراه کنید. از بازیهای جدید یارانه‌ای که ورزشها و بازیهای محرک دارند هم می توانید استفاده کنید. کودک درونتان بیدار شود خودش شما را در مسیر تغییر قرار می دهد.

B خلاق باشید و حرکت کنید.

روحیه بالا ٬ شادی و حرکات موزون در زمانبندی کوتاه را مدنظر قرار دهید. خلاقیت بخرج دهید مثلا در هنگامی که با تلگرام خودکار می‌کنید راه بروید و نرمش کنید٬ هنگام تماشای تلویزیون حرکات موزون انجام دهید٬ با دسته ی جارو می توانید نشسته هم ورزش کنید. آن را پشت گردن بگذارید و دستانتان را آویزان کرده و به چپ و راست بچرخید. اگر از عبارات هیپنوتیزمی تاکیدی و تصدیقی در طول روز بهره ببرید. در پکیج بمب سایکومیوزیک این عبارتهای موزیکال وجود دارند. آنها را هنگام ورزش کردن و انجام دادن حرکات موزون استفاده می‌کنید.

C همراهی با گروهی که متعهد به تغییرند.

همراهی درگروهی که همگی یک دردمشترک دارند از درد و سختی ما درمسیر تغییر می‌کاهد و جدای ازآن٬ این امکان را فراهم می کند که افراد باهم در روند رقابت نیز قرار گیرند. با دیدن تغییرات یکدیگر‌٬ هم انگیزه رقابت و هم امید و زندگی در شما زنده می شود. در گروه٬ همه با تغییرات و موفقیتهای کوچک از یکدیگر تعریف و تمجید می‌کنند و این باعث تشویق آنها برای ادامه ی راه و هدفگذاری هفتگی و ماهانه می شود. با کسانی که زودتر از شما وارد شده اند و مسیر تغییر را طی کرده‌اند دوست شوید و از تجربیات و همراهی‌شان استفاده کنید. و بعدها خودتان هم دست تازه واردان را بگیرید.

 

۱۱_ذهن خود را با ان ال پی و همجواری با دوستان قدرتمند برنامه ریزی کنید:

با دوستان و افرادی که سطح علمی٬ جسمی و حتی اجتماعی بالاتر دارند وقت صرف کنید. دوستانی را انتخاب کنید که آنها نیز دارند از ای اف تی و لاغری برای تناسب اندام بهره می برند.

تغییر وقتی رخ می دهد که شما تصویر جدیدی برای زندگی خود در نظر بگیرید و سطح دوستان خود را بالاتر ببرید. اندرو متیوس می گوید «اول ببینید می خواهید چه کسی باشید و سپس برمبنای آن همراهان خود را انتخاب کنید.»

خودتان را ارزشمند و لایق زندگی بهتر بدانید. دوستان جدیدی که با سطح زندگی جدیدتان مطابقت دارند برگزینید. این بدان معنا نیست که دوستان قدیمی خود را به کل کنار بگذارید بلکه باید بیشتر وقت خود را باکسانی بگذرانید که با اهداف و تغییرات شما مطابقت دارند. این تنها راه تثبت و درونی شدن باورها و الگوهای جدید ذهنی و رهایی از شیوه‌های غلط زندگی است. با ملاقات دوستان جدید در سطوح مختلف اجتماعی با شیوه‌ها و سبک زندگی جدیدی آشنا خواهید شد و امید و انگیزه بیشتری برای بهتر زندگی کردن بدست خواهید آورد.

در کنار ورزش و تناسب اندام با ای اف تی ، با مربیان خود دوست شوید و رابطه ی نزدیکتری با آنها برقرار کنید. شما نیازمند این هستید که ذهنتان از تصاویر جدید (اندام‌های زیبای دوستانتان) پر شود تا تصویری که از خود دارید از یاد رفته و همه را خوش اندام ببینید. ارتباطتان را به کلاس و باشگاه خلاصه نکنید. هرچقدر بیشتر با آنها وقت صرف کنید بیشتر شبیه آنها می شوید. این خاصیت همجواری با دوستان است. همچنین بدنبال مربیان بهتر و سطح بالاتر نیز باشید. هرگز از یاد گرفتن و ارتباط برقرار کردن با سطوح بالاتر اجتماعی و شخصیتی واهمه نداشته باشید. آنها کمکتان خواهند کرد بشرطیکه که فردا وقتی رشد کردید شما نیز به دیگری کمک کنید.

بیشتر بخوانید :

 

۱۲_مربی شوید (یاد بگیرید٬ عمل کنید و حالا یاد بدهید.)

اگر روند تغییر را (درهر زمینه)بدرستی انجام دهید بخواهید نخواهید مربی تغییر در آن رشته خواهید شد. حالا چه مربی تغییر با ای اف تی یا لاغری با ای اف تی یا مربی یوگا و ورزش و رقص.

من روزی که شروع به تغییر خودم کردم ابدا فکر نمی کردم که یک روز چندین کتاب روانشناسی بنویسم و دست هزاران نفر را بگیرم.

اگر می خواهید از همان ابتدا تغییرات را احساس کنید و این تغییرات بسرعت در ذهن و سبک زندگی تان تثبیت شود شروع به عمل کردن به آموزشها و تمرینها کرده و سپس مرحله به مرحله آنها را به یکی از دوستان خود یا همراهان تازه وارد گروه آموزش دهید. این شیوه را از همان آغاز حفظ کنید. هر چقدر سطح تغییراتتان بزرگتر می شود و انسان بهتری می شوید شیوه‌های بیشتر و کارآمدتری را یاد گرفته و همچنین به دیگران آموزش خواهید داد . آموزش بهترین راه برای درونی کردن تغییرات است. زیرا شما را ملزم می کند که ابتدا خودتان  همه‌ی آنچه به دیگری می آموزید را انجام دهید و درواقع بیشترین تاثیر را روی خودتان دارد تا دیگران.

بیشتر بخوانید :

 

۱۲_محدود نشوید ٬ خودتان را رهبری کنید

لاغری و ای اف تی
ای اف تی و لاغری

لاغری با ای اف تی تنها یک فرصت است. فرصتی است که با انگیزه تناسب اندام با ای اف تی بخواهید سبک زندگی و بخش های دیگر آن را نیز بهبود دهید. خودتان را به کلاس و دوره و باشگاه محدود نکنید. یاد بگیرید و بازهم یا بگیرید. بدنبال شیوه ها و متدهای جدید بگردید. از شبکه های داخلی و خارجی٬ اینترنت و سایتهای مختلف درجهت مثبت و بهبود و ارتقای زندگی و سطح علمی و انگیزشی استفاده کنید. هر روز چیزی برای یادگرفتن هست. هر روز باید نسبت به روز قبل تغییرات مثبت کنیم. کلیپهای انگیزشی روانه ببینید که ما درسایت با عنوان بمبهای روزانه و سوخت حرکتی قرار داده ایم بهره ببرید تا انگیزه خود را حفظ و ارتقا دهید.

این حدیث از پیامبر درس بزرگی است که : «برای بدست آوردن دانش حتی تا چین بروید.» این یعنی هیچ محدودیت جغرافیایی , خانوادگی و غیره وجود ندارد. همه ی محدودیتها در ذهن ما هستند. پس برای یادگیری و تغییر از مرزهای محدودیت عبور کنید.

مطمئن باشید که بعد از اینکه به تناسب اندام با ای اف تی دست یافتید مدتی بعد می بینید که یک شخصیت متفاوت با ارزشها ، هدف ها، دوستان، تفریحات و سبک زندگی متفاوت شده اید.

ما از نظرات شما استقبال می کنیم . نظرات شما باعث بهبود مطالب سایت و آگاه سازی دیگران خواهدشد پس اطلاعات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 
 

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

2 پاسخ

  1. سلام من هم دوست دارم به اندام ایده الم برسم ولی دورها خیلی گران هستند کاش هر لحظه با تورم جامعه قیمت پکها افزایش نداشت و افراد بیشتری قادر به خرید و همراهی شما بودند

    1. درود بهتون..خوشحالم که در مسیر آگاهی هستین.. از شنبه در پیج اینستاگراممون میتونین دوره پاکسازی معنوی رو بصورت رایگان شرکت کنین
      @eftpro.sasha

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *