سایت رسمی ساشا صالحی

تاثیر ای اف تی روی پاکسازی

نقش EFT در پاکسازی

نقش EFT در پاکسازی

تاثیر ای اف تی روی پاکسازی امروزه در سراسر جهان به اثبات رسیده و بسیاری از اساتید موفقیت برای پاکسازی از تکنیک فوق العاده EFT استفاده می کنند. زیرا می دانند نسبت به دیگر تکنیک ها بسیار آسان و از بیشتر روش های دیگر نیز اثرگذارتر می باشد از این رو نه تنها اساتید موفقیت و مربیان رشد فردی ، بلکه بیشتر روانشناسان برای رهاسازی افکار منفی و پاکسازی از EFT استفاده می کنند .زیرا که به اهمیت و تاثیر ای اف تی روی پاکسازی پی برده اند.

تاثیر ای اف تی روی پاکسازی

همانطور که همواره در مورد تاثیر افکار مخرب و احساس ناخوشایند صبحت کردیم در این مقاله در مورد تاثیر ای اف تی روی پاکسازی لازم می دانیم اندکی به این مبحث افکار منفی که باعث اختلال در سیستم انرژی می گردد اشاره کنیم. زمانی که سیستم انرژی بدن ما مختل می شود مهمترین عامل آن را درافکار منفی و احساس ناخوشآیند می توان یافت. پس می توان با قاطعیت گفت که احساسات ناخوشایند ناشی از اختلال در سیستم انرژی بدن ما می باشد.

بیشتر احساسات و افکار منفی ما ریشه در گذشته ما دارند و چنانچه ابزاری در دست داشتیم که بتوانیم اینگونه خاطرات و افکار را پاکسازی می کردیم بدون شک ا آن استفاده می کردیم. خبر فوق العاده این است که اکنون با کمک ای اف تی می توان این خاطرات و افکار و احساسات ناخوشایند را پاکسازی کرده و آرامش و رفاه را به زندگی خود دعوت کنید. در این مقاله در سایت تخصصی ای اف تی EFT ساشا صالحی قصد داریم در مورد تاثیر ای اف تی روی پاکسازی نکاتی بسیار مهم را برای شما کاربران و همراهان عزیز به اشتراک بگذاریم در ادامه با ما همراه باشید.

ای اف تی دقیقا چه توانایی هایی دارد؟

خبر خوب دیگر این است که ای اف تی توانایی نشانه گرفتن هر نوع خاطرات و احساسات منفی را دارد و براحتی همه آنها را خنثی کند. اگر با مقالات سایت ما همراه بوده باشید تا اینجای کار با EFT آشنایی پیدا کرده اید و این را می دانید که در پروسه اف تی ای ما به صورت ذهنی موضوع مورد نظر را کاملا زیر ذره بین قرار می دهیم و در آن واحد با ضربات سر انگشان خود نقاط مریدین ها را تحریک می کنیم

پاکسازی با ای اف تی

خبر خوب دیگر این است که سرعت پاسخگویی این تکنیک نسبت به تمامی تکنیک های دیگر بسیار بالا است زیرا که در ای اف تی ضربه زدن بر نقاط انتهایی مریدین های انرژی به منظور بهبود وضعیت سلامت احساسی و جسمی می باشد. اگر ما به تاثیر ای اف تی روی پاکسازی واقف باشیم مسلما وقت را تلف نکرده و روی این لینک کلیک خواهیم کرد تا با یادگیری ای اف تی تمامی افکار و احساسات ناخوشایند را از خود دور کنیم.

چرا ای اف تی را انتخاب کنیم؟

ای اف تی تکنیکی جدید برای رهایی از احساسات ناخوش آیند می باشد که می توان در چند دقیقه نتایج و بازخورد بسیار خوبی را از ای اف تی گرفت. تاثیر ای اف تی روی پاکسازی را زمانی درک خواهیم کرد که چندین بار نتایج عملی ای اف تی را مشاهده کنیم سپس تصمیم بگیریم که با پاکسازی افکاری که باعث ایجاد احساسی ناگوار می شود آرامش را به زدنگی خود دعوت کنیم.

در واقع در این تکنیک (ای اف تی) که بسیار شبیه به طب سوزنی می باشد با این تفاوت که به جای استفاده از سوزن به جای سوزن با سر انگشتان ضرباتی وارد می شود. . این فن به حدی قوی می باشد که برای بازیابی سلامت احساسی سریعترین و بهترین راه می باشد. آنهایی که به پاسکازی و سلامت احساسی خود اهمیتی نمی دهند باید بدانند منشا تمامی بیماری های روانی و عصبی از افکار و احساسات ناخوشآیند می آید.

تاثیر ای اف تی روی پاکسازی

تاثیر ای اف تی روی پاکسازی برای افرادی که حداقل یکبار تجربه ی استفاده از ای اف تی را داشته اند بسیار مشهود است زیرا به خوبی می دانند تکنیکی که به یکباره احساس آنها را تغییر می دهد و سریعا جواب می دهد یقینا می تواند در پاکسازی نیز به آنها کمک کند . اما افرادی که تا به حال با ای اف تی آشنایی نداشته اند شاید دوست داشته باشند اطلاعات بیشتری راجع به ای اف تی کسب کنند.

آموزش eft

eft برای درمان  استرس کرونا

استرس وضعیتی است که یک واکنش بیولوژیکی خاص را در بدن ایجاد می‌کند. هنگامی ‌که شما یک تهدید یا یک چالش بزرگ را درک می‌کنید، برخی مواد شیمیایی و هورمون‌‌ها در بدن شما افزایش می‌یابد که موجب ایجاد واکنش‌های اضطرابی می‌شوند.اگر به فکر درمان استرس نباشید یقینا عواقب جبران ناپذیری از قبیل سکته قلبی و حتی مرگ را به دنبال دارد.

از آنجایی که عوارض استرس و فشار عصبی تأثیر نامطلوبی روی تمام جنبه‌های مختلف زندگی هر شخص ایجاد می‌کند، نیاز است که فرد بتواند انواع نگرانی‌ها به ترتیب شدت را بشناسد و متوجه شود که علت استرس چیست تا راهکاری برای حل مشکل پیدا کند. تمامی این اتفاقات در گروی این است که شخص قادر باشد علائم و نشانه‌های استرس ‌مثبت یا منفی را تشخیص دهد. درنهایت هم این تمهیدات به درمان استرس و کنترل آن می‌انجامد.  ای اف تی بهترین راه برای کنترل و از بین بردن استرس می باشد.

درمان استرس با ای اف تی

زمانی که شما مضطرب می شوید خود کنترلی در آن لحظه کمی سخت است . قبول کنیم ! خیلی ها زبانشان بند می آید بسیاری از افراد شدیدا عرق می کنند اینها همگی پیامهای مغز برای دفاع از بدن است .کافیست با یک تکنیک ذهن را برنامه ریزی کنیم. اساتید موفقیت و روانشناسان و روانپزشکان زمانی که به قدرت ای اف تی پی بردند دست به دامان این تکنیک شدند . زیرا سریعتر از هر تکنیکی می توانست استرس را از بین ببرد.

این نکته را قبول کنیم هرکسی نمی تواند به راحتی در شرایط های بحرانی استرس و اضطراب را در خود درمان کند اما این نکته بر همگان واضح و روشن است که همه افراد می توانند از ای اف تی برای درمان استرس  و تنها استفاده  کنند.

اضطراب و نگرانی، رابطه مستقیمی با ترس‌ها دارد. ترس‌هایی که ما را در منطقه امن ذهنی خودمان نگه داشته است و قدرت ریسک کردن را از ما گرفته است. اگر بخواهیم دقیق‌تر ببینیم، می‌بینیم که اضطراب و نگرانی ما ممکن است که از ترس ناشی شود، ترس از این که نتوانیم خوب سخنرانی کنیم ما را دچار استرس می‌کند. خبر خوب این است که ترس را می توان با کمک ای اف تی از بین برد و اجازه ندارد ترس ، استرس را ایجاد کند.

 

ای اف تی به صورت خلاصه

قبل از اینکه به تاثیر ای اف تی روی پاکسازی بپردازیم شاید شمایی که این مطلب را مطالعه می کنید نخستین بار است ای اف تی به گوشتان خورده است یا اطلاعات بسیار محدودی در این زمینه دارید لازم دانستیم بوصرت خلاصه در مورد eft چند نکته ای را بیان کنیم.

ای اف تی (Emotional Freedom Technique) که در ایران به ضربه تراپی و رها سازی احساسات آن را می شناسند ،تکنیکی است برای پاکسازی احساسات سرکوب شده و از بین بردن تمامی خاطرات ناخوشآیند این تکنیک،شباهت بسیار زیادی به طب سوزنی دارد همانطور که در پاراگراف فوق نیز گفتیم تفاوت eft و طب سوزنی این است که در EFT از ضربات نوگ انگشتان دست برای آزادکردن مسیرهای عصبی استفاده می گردد. ترکیب کردن ضربات انگشتان به نقاطی مشخص از بدن و بکار بردن چندین جمله و عبارات تاکیدی برای آزادکردن احساسات، یکی از مهمترین شاخصه های eft می باشد.

زمانی که می خواهید پاکسازی را انجام دهید باید این نکته را بدانید فقط با تلقین و تمرکز نمی توان نتیجه فوق العاده ای را کسب کرد زیرا خاطرات منفی بسیار دیر از ذهن  پاکسازی می شود مگر اینکه راه و روش صحیح آن را پیدا کنیم و با کمک آن اقدامی سنجیده کنیم. تا این لحظه که نگارش این مقاله در حال انجام است بهترین راه برای رهایی و پاکسازی eft می باشد.

آموزش تخصصی eft

شاید هر فرد با هدف خاصی eft را یاد بگیرد مثلا افرادی هستند که به دنبال جذب ثروت با ای اف تی هستند اما به نظر می رسد که بزرگترین مزیت ای اف تی «پاکسازی» است. و تاثیر ای اف تی روی پاکسازی بر همگان واضح است. زیرا ای اف تی از این قدرت برخوردار است که تمامی تجربه های تلخ گذشته که به صورت عمیقی در ناخودآگاه شما جای گرفته است، پاکساری کند .

همان تجربه هایی که هر از چندگاهی به حوزه خودآگاه شما وارد می شوند و احساس تان را بهم می ریزند، یا همان تجربه هایی که منشاء بسیاری از دردهای جسمانی شما هستند، و وقتی آن ها را پاکسازی می کنید، از ناپدید شدن آنها متعجب می شوید. از این نظر، ای اف تی، انگار که به لحاظ احساسی ما را دوباره به دوران نوجوانی یا حتی پیش از آن (اگر دوران کودکی خوب و مناسبی را گذرانده باشیم) باز می گرداند،

به نحوی که در ۴۵ سالگی ممکن است احساس سرخوشیِ یک نوجوان ۱۵ ساله را داشته باشید، با این تفاوت که شما در آن سن دیگر از پختگی شخصیتی لازم برای برخورد مناسب با زندگی برخوردار هستید و احتمالا زندگیتان هم از ثبات لازمی برخوردار شده است و نوسان های دوران جوانی و میانسالی را تا حدود زیادی پشت سر گذاشته اید. از این نظر، بزرگترین مزیت ای اف تی، احساس آرامش و خوشبختی به واسطه پاکسازی درونی است.

 

 

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید