سایت رسمی ساشا صالحی

بوسۀ شیطان (موسیقی یا اسب تروا)

 •  چرا دورۀ آموزشی بوسۀ شیطان را تهیه کردم؟!

چه احساسی داشتی اگر می دیدی خواهر چهارده ساله ات به موضوعات دجال و شیطان پرستی و فراماسونری علاقمند شده و آلوده به جن و.. است و داره آزار روحی می بینه؟!

چه احساسی داشتی اگر می دیدی خواهر و بردار چهارده سالت دستشون مواد مخدره و دارن درد و غضه هاشون رو با مواد و الکل سرکوب می کنن؟

چه احساسی داشتی اگر می دیدی الگوی بچه هفت سالت، خواننده هایی هس که درگیر مواد و سکس و روابط نامشروعن و همه رو به این رفتارهای ناهنجار تشویق می کنن؟ و پسر ۸سالت که فرق خوب و بد رو نمی فهمه می خواد روی صورتش تتو بزنه!! و حتی نمی دونه برای چی!؟ یا اصلا نمیدونه مفهوم این اشکال و نمادها چیه!!!

دغدغه من از شش ماه پیش شروع شد. زمانی که داشتم به طور عادی کتاب سایکومیوزیک رو می نوشتم. اما ناگهان همه چیز عوض شد و مطالب زیادی در مورد (موسیقی به عنوان ابزار دجال و شیطان) به این کتاب اضافه شد.

اگر در مورد موضوعات فراماسونی و دجال و سمبلها نظر ، اطلاعات و آگاهی دارید

حتما برای اطلاع رسانی برای دیگر دوستان در قسمت نظرات بنویسید.

 

بخش اول مقدمۀ دورۀ بوسۀ شیطان

 • نابودی فرهنگ و سرباز شیطان شدن به خاطر کسب درآمد بیشتر

چند روز پیش وقتی در چند پیج اینستاگرام لباسها و دستبندهایی با نمادهای فراماسونی رو دیدم به آنها پیام دادم. اما جالب بود که اونها حتی نمی دونستن معنای این نمادها چی هست. و حتی یکیشون گفت ما همین که بتونیم در این شرایط اقتصادی شکم زن و بچه خودمون را سیر کنیم شاهکار کردیم. یعنی اصلا براش مهم نبود که ده سال بعد فرهنگ مملکتش چی میشه. اصلا نمی فهمید زن و بچه ی خودشم در همین مملکت زندگی می کنن. اگر تو به بچه های مردم مواد بدی آیا بچه ی تو در کنار بچه های مردم به مدرسه نمیره؟! آیا با ارتباط با اونها آلوده نمیشه!!

البته اون بنده خدا تقصیری هم نداره که فقط نوک بینی شو میبینه. سیستم جهانی این جور می خواد که ما چیزی جز پول و شرایط اقتصادی برامون مهم نباشه. یعنی داستان داستان همون فیلم ماتریکسه!

وقتی به نئو گفت :

“خیلی از این مردم چنان این سیستم رو باور کردن که حتی در مقابل آدمهایی که می خوان مردم رو بیدار کنن ازش محافظت می کنن.”

خلاصه وقتی این ناآگاهی ها رو دیدم به خودم گفتم اگر چیزی داره اذیتت می کنه یعنی رسالتی داری و باید اون رو انجام بدی. حرف زدن بسه. کاری کن. در کنار کتاب سایکومیوزیک که این روزها در وزارت ارشاد بسر می بره دورۀ بوسۀ شیطان (اسب تروا) رو هم شروع به ضبط کردم که در فضای مجازی به دست مردم برسونم تا از بمب اتمی که در جامعه مون در حال انفجاره آگاهشون کنم.

 • سایکومیوزیک و بوسۀ شیطان

اگر کتاب سایکومیوزیک را بخوانید، بخشی از کتاب به مقوله موسیقی و عرفان و استفاده از موسیقی به عنوان ابزاری مهم برای تسخیر ذهن مردم توسط «فراماسون ها» اختصاص داده شده است. در کلیپ های آماده شده که می توانید با وارد کردن ایمیل خود در باکس زیر آنها را دریافت کنید، در مورد فراماسون ها و نحوه کار آنها توضیح داده شده است.

 • آیا از اهداف فراماسون های قدیم و جدید آگاهی دارید؟

فراماسونها و گروه های فراماسونری در ابتدای شروع فعالیتشان، اهدافی بلند مرتبه برای انسانها داشتند. آنها به هدف تربیت رهبرانی سالم و خردمند، افراد برتر و هوشمند هر حوزه کاری (مثلا تاجران، کشاورزان، روحانیون، دانشمندان و هنرمندان و…) را انتخاب کرده و شروع به پرورش او می کردند. جالب است بدانید افراد مشهور و بزرگی چون نیوتن عضو این گروه بودند. اما در طول تاریخ گویا این اهداف تغییر کرده اند.

به علت اینکه نمی‌توانستیم بسیاری از عکس ها را در کتاب و مقالات قرار دهیم (به دلایل امنیتی و پوشش نامناسب) همۀ آنها را در یک فایل pdf و چند فیلم گردآوری کردیم تا شما با افراد، مجسمه ها، آثار، ساختمانها، لوگوها، طلسم ها، نمادها و سمبل هایی که گاها حتی به اشتباه سمبل خداوند تعبیر شده اند آشنا شوید. کافی است در باکس زیر ایمیل خود را وارد کنید تا این پکیج برایتان ارسال شود.

بوسۀ شیطان (موسیقی یا اسب تروا)
پکیج فایل های محرمانۀ فراماسون ها
برای دریافت آنها کافی است شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید. بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک کنید
 • آیا می دانید فراماسونها با ایلومیناتی ها چه تفاوتی دارند؟

  بوسۀ شیطان (موسیقی یا اسب تروا)
  فراماسونری سیاست شیطان پرستی

اما در سال های اخیر حضور فراماسونها کمرنگ شد و گروهی دیگر به نام ایلومیناتی ها که قدرت طلب بودند و هدفی بزرگ چون تسخیر جهان از طریق (نظم نوین جهانی) داشتند در پشت این گروه پنهان شده و با نگاهی مادی گرایانه و قدرت محور، تمام رسانه ها و تریبون ها و ابزارهایی که قدرت تسلط و برنامه ریزی ذهن و جهت دهی ذهنِ جامعه را دارند مثل تلویزیون، موسیقی و سیاست را در سلطۀ قدرت خویش گرفته است. آنها دیگر به صورت مخفی و با پیامهای نامحسوس به کار خود ادامه نمی دهند بلکه چنان ذهن ما را اماده و تسخیر کرده اند که به راحتی امروز در فیلم ها و انیمیشن های خود اهداف شان را فریاد می زنند. در فیلم ارباب حلقه ها و ده ها فیلم دیگر مانند اونجرز (انتقامجویان) موضوع نظم نوین جهانی مطرح می شود.

 

 • چه کسانی عضو گروه های فراماسونری یا ایلومیناتی هستند؟

  فراماسونری
  فراماسونری دونالدترامپ شیطان پرستی

اکثر خواننده ها، بازیگران و حتی سیاستمداران و مذهبیون توسط ایلومیناتی ها حمایت مالی شده و این افراد نیز همان چیزها و اطلاعاتی را در اختیار مردم می گذارند که از این گروه در اختیارشان قرار داده می شود. یعنی خود این افراد عروسکهای خیمه شب بازی هستند و در پس آهنگ ها و فیلم های هالیودی به ظاهر جذاب تمام نمادها و مفاهیم نژادپرستی، کشتار، فحشا و مادی گرایی را در ذهن انسان می کارند.

 

 • دجال یا تک چشم نماد چیست؟

بوسۀ شیطان (موسیقی یا اسب تروا)
فراماسونری خواننده های هالیود شیطان پرستی

به نظر شما چرا خواننده ها و بازیگران هالیود از نمادهای فراماسونی مکررا استفاده می کنند!؟ آنها چه پیامی را به ما می خواهند منتقل کنند؟

دجال به معنی خاموش بودن چشم حقیقت بین است. یعنی تنها چشم ما بر لذتهای زودگذر متمرکز باشد به طوری که حقیقت و آگاهی و خرد را نبینیم. کار دجال این است که جای حقیقت را با دروغ عوض کند به طوری که ناخوداگاهانه نه تنها دروغ را برگزینیم بلکه متعصبانه از آن طرفداری هم بکنیم. دجال امروزی چیزی جز تلویزیون و موسیقی نیست. به راحتی با فیلم های شبکۀ جم موجی از روابط نامشروع ایجاد شد زیرا این روابط را عادی جلوه می داد. امروز بچه های ما عاشق شخصیت هایی چون بتمن هستند.

 • چرا ابرقهرمانان به شکل سمبل های شیطانی و یا آبی رنگ هستند؟!

آیا تا به حال فکر کرده اید بتمن و دو شاخی که دارد نماد چیست؟ آیا فکر کرده اید که سوپرمن که حرف s روی لباسش درج شده نماد چیست؟ آیا تا حالا فکر کرده اید که مرد عنکبوتی برای به دست آوردن قدرت خویش با دست خود چه نمادی را نشان می دهد تا قدرتش فعال شود؟ (شیطان) 

و حرف s اولین حرف کلمه satin به معنای شیطان است. به معنی هر نیروی ماورایی و قدرتمندی که دیگر مردم از آن بی بهره اند و شما با قدرتگرایی (البته دجال آن را خوب جلوه می دهد زیرا سوپرمن و مردعنکبوتی به مردم مظلوم کمک می کنند) می توانید دنیا را در تسلط خویش درآورید و به همه خواسته های خود برسید. در واقع این همان تصویر ظاهری از قانون جذب نیز هست. زیرا انسانهای زیادی به دنبال این هستند که اهداف ، ماشین و خانه و پول و زن های زیبا یا مردان دلخواه خود را به زور به دست آورند.

و چرا این ابرقهرمانان هالیوودی پایانی ندارند و هر سال یک ابرقهرمان جدیدتر پدید می آید؟

بوسۀ شیطان (موسیقی یا اسب تروا)
دوره بوسه شیطان

پیشنهاد ویژه

شما می تونین دورۀ بوسۀ شیطان رو تا ۳۰ فروردین با شرایط ویژه تهیه کنید.   

لینک صفحه

این دوره شامل آگاهی رسانی در مورد موضوعات زیر است :

 • گروه های مخفی فراماسونی و ایلومیناتی
 • دجال
 • کوین تورودو و مستند راز
 • مفاهیمِ نمادها و سمبلها
 • و درنهایت تحلیل دعانویسی و طلسم و جن و…

نکته مهم : به دلیل عکسها و توضیحات ویژه در مورد موضوع جن و طلسم امکان جذب آلودگی برای مخاطبین وجود دارد به همین دلیل پیشنهاد می شود در صورتی که حلقه های حفاظ شعوری را دارید این فایلها را ببینید.

جالب نیست که در طی چند سال بچه هایی که در هالوین لباس فرشته ها را به تن می کردند امروز با شادی لباس شیطان را به تن می کنند؟! والدین و افراد بالغ نیز با شور و شوق لباسهای شیطان را می پوشند و این روز را جشن می گیرند. جالب نیست؟! دجال کار خودش را به خوبی انجام داده است و اسب تروا در ذهن ما جای گذاری شده است .

در انیمیشن ( بُز خانگی ) که توسط ایلومیناتی ها ساخته شده است موضوع دجال، مسیح دروغین، سیاستهای پشت پرده و اتفاقاتی که در آینده خواهد افتاد کاملا بازگو شده است و در پکیجی که برایتان ارسال خواهد شد این انیمیشن نیز موجود است.

بسیاری از این نمادها توسط آن دسته از خوانندگان، هنرمندان، سیاستمداران، مذهبیون، سخنرانان مذهبی و یا سخنرانان حوزۀ موفقیت که طرفدار شیطان هستند (طرفدار قدرت طلبی و اعمال قدرت) استفاده شده و می‌شوند تا بتوانند نگاه مادی گرایی و قدرت طلبی را در زندگی ما جاری کنند و در این کار هم موفق شدند.

نظر شما در مورد این موضوعات چیست؟! نظر خود را با ما و دیگر دوستان علاقمند به اشتراک بذارید

 • کتاب سایکومیوزیک که بزودی منتشر خواهد شد در مورد چیست؟!

این کتاب بی نظیر حاصل شش ماه کار و تحقیق مداوم من در حوزۀ موسیقی و پیامهای پنهانی است که از طریق فیلم و موسیقی و کتاب در ذهن مخاطب جاسازی می شود. برای نوشتن این کتاب از مستندهای مهم آمریکایی مثل سلطه بر افکار استفاده شده است که به بررسی چگونگی به کارگیری موسیقی و فیلم به عنوان دجال شیطان برای تسخیر ذهن مردم جامعه می پردازند.

همچنین ابزارهای کلامی که افراد شاخص در حوزه های سیاست و فروش از آنها در جهت برنامه ریزی ذهن بهره می برند را کاملا آموزش داده ایم. بسیاری از شاعران ناآگاهانه از این الگوهای کلامی هیپنوتیزمی استفاده می کنند.

متاسفانه سالها زمان برد تا در مورد موسیقی به آگاهی برسم. مخصوصا در مورد قدرت موسیقی و کلام. اینکه بفهمم چرا مسیح می گوید : که مرگ و زندگی در قدرت کلام است.

سال ۹۳ که آلبوم «اُسکار» منتشر شد دیگر تمایلی به ادامه کار نداشتم. چون با قدرت موسیقی و آثار مخرب موسیقی‌های منفی آشنا شده بودم. ترسیده بودم. که چگونه موسیقی می‌تواند اینچنین به ما آسیب بزند. خودم را یک خائن به مردمم می‌دانستم برای همین هم سه سال موسیقی را کنار گذاشتم.

برای یکماه هر شب مراقبه کردم و از خرد درونی ام مرتبا پرسیدم که چطور می توانم از عشقی که به موسیقی دارم در جهت رسالتم که خدمت و کمک  به مردم است استفاده کنم؟

و درنهایت پاسخ دریافت شد. الهام این بود که “از موسیقی در جهت حیات بخشی و شفابخشی استفاده کن.”

از همان روز بود که سایکومیوزیک شکل گرفت.

آنچه در کتاب سایکومیوزیک پیگیری می کنیم شامل فهرست زیر است:

 • موسیقی و برنامه ریزی ذهنی
 • سایکومیوزیک چیست؟
 • اجزای سایکومیوزیک چیست؟
 • موسیقی و قدرت کلام و کلمات
 • موسیقی و تاثیر ارتعاشات و فرکانس ها
 • موسیقی و شفای بیماریها
 • موسیقی و جنبش ها و انقلابها
 • موسیقی و تاثیر هنرمندان در انقلاب ها
 • موسیقی و عرفان
 • موسیقی و شعور و ضد شعور
 • موسیقی و اسب تروا (شیطان)
 • موسیقی و القای پیامهای نامحسوس در ذهن
 • موسیقی و دجال
 • موسیقی و مرگ هنرمندان جوان
 • موسیقی و سمبل های شیطان پرستی
 • موسیقی و فراماسون ها
 • موسیقی و الگوهای کلامی هیپنوتیزمی
 • موسیقی و تکنیک های نوین 
 • موسیقی بهمراه ای اف تی و ان ال پی و هواوپونوپونو

ما از نظرات شما استقبال می کنیم . نظرات شما باعث بهبود مطالب سایت و آگاه سازی دیگران خواهدشد پس اطلاعات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

2 نظرات
 1. کامیار کشیری می گوید

  روشنگری بسیار آگاهی دهنده ای بود تحقیقات در مورد فراماسونری دید منو به دنیا عوض کرد

  1. ساشا صالحی می گوید

   درود به شما … خوشحالیم که براتون مفید بوده … دوره بوسه شیطان از فردا روی سایت قرار خواهد گرفت و همگان می توانند از آن استفاده کنند.
   در پیج اینستاگرام با ما همراه باشید
   https://www.instagram.com/sashasalehi.eft/

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید