سایت رسمی ساشا صالحی

بورس و نجات از بحران با ای اف تی+فیلم

نجات از بحران بورس با eft

نجات از بحران بورس با eft عنوان مقاله این هفته در سایت تخصصی EFT است که با توجه به افزایش تنش مالی در کسب و کار و بورس تصمیم گرفتیم این پست را با عنوان بورس و نجات از بحران با ای اف تی اختصاص داده و این مورد را با هم بررسی کنیم.زمانی که فرد با مسائل زندگی به خصوص با تنش های مالی برخورد می کند احساس کلافگی و خستگی به وی دست می دهد بهترین راه برای نجات از بحران بورس eft می باشد که در ادامه این مبحث را زیر ذره بین قرار می دهیم.

نجات از بحران بورس با eft

تنش مالی چیست؟

در کل به تنش مالی در بین بازاریان استرس مالی می گویند.بیایید با هم استرس مالی را بررسی کنیم استرس مالی حالتی است که بازاریان کسبه و اکثر افراد آن را تجربه کردند. با افزایش تورم، کاهش رونق اقتصادی و درآمدها، ازدیاد بدهی‌ها و وام‌ها، و به طور کلی با افزایش هزینه‌های زندگی، بسیاری از مردم تحت فشار مالی و استرس ناشی از آن قرار می‌گیرند؛ اما راهکارها برای مدیریت این نوع تنش یا چیست؟

نرخ بالای بیکاری، اجاره‌خانه و پول بنزین مسائلی واقعی هستند که قابل کنترل نیستند اما به شدت بر وضعیت حساب‌بانکی ما اثر می‌گذارند. اما خیلی مهم است که بدانیم استرس چیزی جز واکنش بدنتان به یکسری اتفاقات نیست. کمی به آن فکر کنید.

اگر از ما بپرسید چگونه نرخ بیکاری را کنترل کنیم؟ جوابی برای آن نداریم .اما اگر بپرسید چگونه از این بحران خارج شویم به خوبی می توانیم به این سوالتان پاسخ دهیم . بهمین منظور بود که این مقاله را با عنوان نجات از بحران بورس با eft منتشر کردیم چون اکثر ما با این استرس ها و تنش ها برخورد کرده ایم. برای از بین بردن این تنش ها ای اف تی بهترین راه نجات است.

نجات از بحران بورس با eft چگونه ممکن است؟

یکی از سوالاتی که کاربران در ذهن خود دارند این است که آیا واقعا eft جواب می دهد؟ درمان با ای اف تی تا چه حد واقعیت دارد؟ایا اساتید موفقیت از این تکنیک استفاده می کنند؟ تا کنون کدام نویسنده و سخنران انگیزشی از این تکنیک استفاده کرده است؟ این سوالاتی است که اغلب از خود می پرسند. در این بخش قصد داریم به این سوالات پاسخ بدهیم.

نجات از بحران بورس با eft

اگر در یک جمله بخواهیم ای اف تی را تعریف کنیم می توانیم بگوییم ای اف تی ترکیبی از طب سوزنی و روانشناسی مدرن می باشد اما در ای اف تی به جای وارد کردن سوزن به بدن به همان نقاط باید ضربه زد.

وین دایر که از نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود درباره eft می گوید من همیشه درمان با ای اف تی را انجام می دهم زیرا به قدرت تکنیک ضربه تراپی ایمان دارم.

این مسئله بسیار واضح و روشن است زمانی که تکنیکی با کمک آن می توان وزن خود را کنترل کرد و لاغری با کمک EFT امکان پذیر باشد مسلما روی نجات از بحران بورس نیز EFT پاسخ خواهد داد و استفاده از این تکنیک بازخود بسیار مناسبی می دهد.

 

اثرات تنش های مالی روی سلامت انسان

 

پژوهش‌گران ۲۰۱۱ بزرگ‌سال امریکایی را مورد بررسی قرار دادند، و پی بردند که ۲۳ درصد از آنها معیارهای لازم برای ابعاد ضروری پی‌تی‌اس‌دی تشخیص داده شده را دارند: افکار مزاحم، احساس کناره‌گیری و اضطراب، و برانگیختگی رفتاری. زمانی که پژوهش‌گران نسل هزاره را جدا کردند، متوجه شدند که ۳۵ درصد از آنها معیارهای لازم را دارند. و بیش‌تر آنها استرس داشتند و درگیر مشکلات مالی و اعتباری شده بودند و همین باعث شد این اختلال “استرس حاد مالی” نامیده شود.

  • رفتارهای تطبیقی ناسالم

افرادی که دچار استرس مالی می‌شوند ممکن است با سیگار کشیدن، استعمال مواد مخدر یا الکل، پرخوری عصبی یا رفتارهای ناسالم دیگر، سعی در از بین بردن اضطراب داشته باشند. در نهایت این رفتارها خود منجر به افزایش استرس می‌شوند.

 

  • کاهش هزینه‌های خودمراقبتی

افرادی که با کاهش درآمد یا افزایش هزینه‌های زندگی مواجه می‌شوند، معمولاً پول خود را برای تأمین نیازهای اولیه مانند خوراک و مسکن ذخیره می‌کنند و ترجیح می‌دهند هزینه‌های دیگر به ویژه هزینه‌های درمانی و بهداشتی را به تعویق بیاندازند.

  •  احساسات ناخوشایند

بدهی‌های فزاینده شما می‌توانند احساسات ناخوشایندی را ایجاد کنند که به سلامت شما آسیب می‌رسانند؛ احساساتی از قبیل اضطراب، سرخوردگی و ناامیدی. بدهی‌هایی که مشمول بهره می‌شوند و با مرور زمان خود به خود افزایش می‌یابند به میزان بیشتری این احساسات را تولید می‌کنند؛ زیرا این اتفاق باعث ایجاد تنش ترکیب‌شده با انواع دیگر استرس می‌شود و به میزان شدیدتری سلامت روانی فرد را تهدید می‌کند

  • کم‌خوابی

هنگامی که افراد تحت فشار مالی قرار می‌گیرند، اغلب دچار اختلالات خواب می‌شوند که می‌تواند به کسر خواب، اختلال در عملکرد سیستم ایمنی و توانایی‌های شناختی، و خستگی مزمن منجر شود.

هر روز کمک گرفتن از استرس برای جنگیدن، اثرات منفی خود را روی بدن برجا می‌گذارد. استرس‌های طولانی احتمال حمله قلبی، دیابت، ریزش مو، افسردگی و بیماری‌های دهان و دندان را در شما افزایش می‌دهد. با استرس اوضاع بدتر می‌شود، در حالی که اقدام مناسب می‌تواند وضعیت مالی را بهبود بخشیده و شما را از چنگال استرس آزاد کند. پس بهترین راه برای نجات از تنش ها و استرس های مالی استفاده از eft است.

نجات از بحران بورس با eft

نجات از بحران بورس با eft بسیار سریعتر از تکنیک های دیگر پاسخ می دهد زیرا که ای اف تی در مقایسه با دیگر تکنیک های روانشناسی و علمی سریعتر پاسخ داده و فرد سریعتر به نتیجه می رسد. خواستیم در این بخش چندین سطر درباره نجات از بحران بورس با eft بنویسیم اما جناب ساشا صالحی در یک فیلم چند دقیقه ای به خوبی به این مسئله پرداخته است.

نجات از بحران بورس با eft

چگونه ای اف تی را یاد بگیریم؟

اکنون که شما در این بخش از مقاله هستید یعنی خواهان یادگیری eft می باشید یا از تنش های مالی رنج می برید یا برای حفظ سلامت خود تصمیم به یادگیری eft گرفته اید به شما تبریک می گوییم چون راهی مطمئن را برای تغییر و تحول انتخاب کرده اید . این که شما این مقاله را با دقت مطالعه کردید نشانه خوبی برای تغییر شماست و نوید یک تحول عظیم را در شما می دهد.

ما در کنار شما خواهیم بود تا EFT را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید و آن را در زندگی خود بکار ببرید. ما وظیفه خود را به درستی انجام میدهیم و در این زمینه شما را کمک خواهیم کرد و به پاس این همراهی هدایایی را نیز برای شما در نظر گرفته ایم. برای مشاهده این پکیج اینجا کلیک کنید.

آموزش تخصصی ای اف تی

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید