eft

 استفاده از ای اف تی برای افزایش سیستم ایمنی

افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی، در بین افرادی که با علم روانشناسی آشنایی جزئی دارند، بعد از موضوع شیوع ویروس کرونا یکی از محبوبترین موضوعات در گوگل بوده است. افرادی که با ای اف تی و قدرت آن اشنایی دارند و بازخورد مناسبی از این تکنیک گرفتند می دانند که افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی بسیار آسان و ممکن است. در ادامه قصد داریم در مورد استفاده از ای اف تی برای افزایش سیستم ایمنی صحبت کنیم.

تقویت سیستم ایمنی با ای اف تی

افزایش سیستم ایمنی چگونه ممکن است؟

در شرایط کنونی که جهان با ویروس کرونا مواجه است و راهکاری بسیار بحث برانگیز یعنی ماسک زدن برای مبتلا نشدن به این ویروس در نظر گرفته نشده است، بهتر است افراد از طریق راه‌های مختلف به تقویت سیستم ایمنی بدن خود بپردازند تا بدنشان در برابر این ویروس مقاوم باشد. زیرا طی یکسال گذشته مشاهده کردیم که بسیاری از افرادی که از انواع مختلف ماسک، شیلد و الکل استفاده کرده بودند دچار این بیماری شدند و بسیاری از انسانها در دنیا از جمله آقای صالحی مربی ای اف تی که حتی برای یکبار هم از ماسک و الکل استفاده نکرده‌اند به این بیماری مبتلا نگشتند.

تقویت سیستم ایمنی بدن ، شما را از ابتلا به بسیاری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر حفظ می‌کند بنابراین بین عملکرد سیستم ایمنی بدن شما با نوع تغذیه و سلامت روح و روانتان رابطه مستقیم وجود دارد.

برخی بر این باورند که سیستم ایمنی بدن افزایش یا کاهش پیدا نمی کند و بدن هر فرد در مقابل ویروس یا بیماری یا واکنش مثبت دارد یا منفی . در واقع اینگونه نیست و افراد در هر شرایط می توانند سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنند. هجوم انواع بیماری‌ها به بدن به دلیل ضعف سیستم ایمنی بوده و علت عمده این ضعف، نداشتن برنامه ی پاکسازی ذهن، جسم و روح است . نداشتن برنامه ی غذایی مناسب و عادات غذایی غلط و دریافت نکردن واحد‌های ضروری و به اندازه مثل ویتامین، پروتئین و سایر مواد مورد نیاز برای سلامتی هم بسیار موثر است. هرچقدر سیستم جسمانی شما قلیایی تر باشد سیستم ایمنی قویتری خواهید داشت. بنابراین به سمت مرکبات بروید.

زمانی که فرد در ذهن خود از ویرویس یا بیماری ترس دارد طبیعی است که ضمیر ناخودآگاه او این ترس را قبول می کند و سیستم ایمنی بدن وی را در مقابل آن ویروس بسیار ضعیف می کند چرا که فرد بر این باور است که قدرت ویروس از قدرت سیستم ایمنی وی قوی تر است. این افراد همواره دنبال راه حل و چاره هستند اگر شما جزو این افراد هستید بدانید که افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی سریعترین و بهترین راه حل است. خود آقای صالحی در طی ده سال گذشته از طریق برنامه ریزی ذهنی خود در سلامتی کامل قرار داشته و حتی یک قرص استامینوفن هم استفاده نکرده است. او تمام دانسته های خود برای پاکسازی و برنامه ریزی ذهن، جسم و روح را در کتاب جادوی شفا در اختیار همگان قرار داده است.

سیستم ایمنی را با کثیفی قوی کنید؟

یکی از نظریه های آقای صالحی این است که هرچه کثیف تر سالم تر. این می تواند خودش یک باور قدرتمند باشد که او سالهاست روی این باور کار می کند و به تمام اطرافیانش اثبات کرده که هر چه کمتر درگیر تمیزی باشند سالمتر خواهند بود. این نگرش هم بسیار معنوی است و هم روانشناسانه و هم پزشکی. چرا؟

چون شما وقتی تمرکزتان را بر روی کثیفی و تمیزی نمی گذارید درواقع نشان می دهید که هیچ ترسی از بیمار شدن ندارید و بنابراین سیستم ایمنی شما بدون هیچ استرسی قوی عمل می کند. زیرا ترس و نگرانی از مهمترین عواملی است که سیستم ایمنی را تضعیف می کند. وقتی بی خیال باشید در سطح شعور سلولی باوری قدرتمند ساخته می شود که بیماری در شما کارساز نشود. دومین مسئله این است که وقتی شما به میزان لازم از میکروبها و میکروارگانیزمهای لازم در محیط پیرامون خود را در بدن خود داشته باشید در مقابل میکروبها و ویروسها مقاوم تر خواهید بود و انسانهایی که بسیار تمیز و وسواس هستند حتما در سالیان آینده نابود خواهند شد چون سیستم جسمانی آنها تاب چنین حملات ویروسی را نخواهد داشت. همیشه مثال قدیم ها را برای شاگردان خود می زنیم که یادتان است وقتی کودک بودیم بی خیال بالای درخت می‌رفتیم و بدون این که میوه ها را بشوریم آنها را می خوردیم؟ چه شد که با شعر میوه نخور نشسته رویش مگس نشسته ، باورهای ما را تغییر دادند و ترس از بیماری را در دل ما کاشتند و سیستم ایمنی ما را با همین باور تضعیف کردند.

سیستم ایمنی با ای اف تی افزایش می یابد؟

همانگونه که در پاراگراف بالا گفتیم انسان خود می تواند به ویروسی قدرت دهد و سیستم ایمنی بدن خود را در مقابل هر ویروسی که از آن بترسد ضعیف کند. این ارتباط بسیار زیادی با ترس و استرس و اضطراب دارد .

همانطور که دانشمندان و متخصصان پزشکی بین المللی در تلاش هستند تا درمان و واکسنی را برای ویروس کرونا پیدا کنند، شما می توانید شاهد افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی باشید . ایمنی بدن خود نقش مهمی در پیشگیری از این بیماری داشته باشید. سیستم ایمنی بدن از شبکه ای از سلول ها، بافت ها و اندام هایی تشکیل شده است که ممکن است به دلایل مختلف ضعیف شود. به دلیل ان که بیماری کرونا میتواند باعث مرگ و یا ایجاد عوارض مهمی نموده و در جامعه هم ناقلین بدون علامت فراوان بوده لذا تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر کرونا بسیار مهم تلقی می گردد.

یک سیستم ایمنی قوی می تواند خطر ابتلا به عفونت های ویروسی و باکتریایی را کاهش دهد و به بدن در مبارزه با عفونت های ایجاد شده توسط ویروس ها کمک و روند بهبودی پس از عفونت را تسریع کند. بنابراین، مهم است که شما از قوی بودن سیستم ایمنی بدن خودتان مطمئن شوید و تا جایی که می توانید آن را تقویت کنید. خبر خوب این است که تقویت امنیت بدن با eft کاملا آسان و امکان پذیر است.

secutery eft

ترس، استرس و اضطراب به صورت مکرر در افراد نه تنها باعث بروز آسیب‌های روحی و روانی در افراد می‌شود بلکه ضعیف‌تر شدن سیستم ایمنی، سیستم دفاعی بدن و در نتیجه آسیب پذیر شدن بدن را نیز به همراه دارد. استرس و نگرانی باعث می‌شود تا فرد از هورمونی بهم بریزد و این بهم ریختکی، کم کم تحرک، عملکرد، تغذیه و کیفیت خواب فرد را دچار مشکل کند بنابراین یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عواملی که بیشترین تاثیر را در ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن می‌گذارد، استرس است.

ما قبلا در یک مقاله با عنوان تاثیر ای اف تی روی پاکسازی ( اگر می خواهید مقاله تاثیر ای اف تی روی پاکسازی را مطالعه کنید و با روش های از بین بردن استرس و اضطراب و پاکسازی آشنا شوید اینجا کلیک کنید) کامل در مورد رفع تنش و استرس با کمک ای اف تی بحث کردیم. پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ذکر شده را مطالعه کنید و سپس فیلم زیر را مشاهده کنید.

اعجاز ای اف تی در تمام زمینه ها

 

افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی

تا اینجا شما با اهمیت موضوع اصلی این مقاله آشنا شدید مخصوصا اگر فیلم را مشاهده کرده باشید . سوالی که بسیاری از شما همراهان عزیز سایت تخصصی ای اف تی ساشا صالحی از ما می پرسید این است که افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی چگونه امکان پذیر است و  به چه شکل باید از تکنیک eft روی موضوعات مختلف استفاده کنیم. ما در مقالات مختلف و فیلم های آموزشی خود چه روی سایت و چه در پیج اینستاگرامی خود به آموزش و تمرین ای اف تی روی موضوعات مختلف پرداخته ایم.

eft همانند رانندگی یک مهارت است که بخش تئوری و عملی دارد. شما با مطالعه مقالات در سایت و مشاهده فیلم ها تا حدود زیادی با این تکنیک آشنا می شوید. با این حال ریشه یابی ها و پاکسازی ها به یک مربی نیاز دارند تا شما را به نقطۀ اصلی برسانند. مثل یادگیری رانندگی که تا مدتی مربی کنارتان می نشیند تا بعد از مدتی تمرین خودتان حرفه ای شده و حتی به دیگران نیز یاد دهید. همچنین باید بگویم که به جز مطالبی که مربیان می گویند ابدا روشی دیگر را امتحان نکنید زیرا استفاده ی ناآگاهانه از این روشها باعث آسیب های جبران ناپذیری خواهند بود که در دوره جامع درمورد تمامی این خطاها مفصل صحبت کرده ایم.

تقویت سیستم ایمنی با ای اف تی

ما پیشنهاد می کنیم زمانی که می خواهید شروع کنید از این قسمت  مقالات آموزشی را مطالعه کنید سپس دوره جامع ای اف تی همراه با پشتیبانی مربی را تهیه فرمائید تا قدم به قدم همراه مربی این تکنیک فوق العاده را یاد بگیرید و نه تنها شاهد افزایش سیستم ایمنی با ای اف تی خواهید شد بلکه در ابعاد مختلفی همچون رابطه عاشقانه ، مسائل مالی و تناسب اندام و… نیز بهبود خواهید یافت. این دوره نه تنها چندین هدیه گوناگون از جمله دوره جامع ای اف تی و دوره ثروت را در برگرفته بلکه به مدت چهل روز مربی در کنار شما خواهد بود و روی مسائل و دغدغه هایتان کارخواهد کرد. اما اگر نیازی به مربی ندارید می توانید دوره ی جذب ثروت با ای اف تی را شرکت کنید این دوره شامل دوره جامع ای اف تی هم می باشد زیرا دوره جامع پیش نیاز دوره ثروت است و تمام جزییات ای اف تی در آن آموزش داده شده است. بنابراین شما با تهیه دوره جذب ثروت دوره جامع را نیز هدیه می گیرید..

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *