تماس با پشتیبانی

۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

ایمیل پشتیبانی

info @ sashasalehi.ir

خدمات ما

آهنگ های شاد و موسیقی های شفابخش چگونه باعث شفا و جذب خواسته ها می شود؟! (بخش ۱)

کتاب منحصربفرد سایکومیوزیک نوشته ساشا صالحی محقق ان ال پی و عرفان است. این کتاب در مورد قدرت ماورایی موسیقی و هنر در تسخیر ذهن جامعه است.

آیا آهنگ های شاد و انگیزشی از بُمب اتم قوی تر هستند؟!

آهنگ های شاد و انگیزشی قدرت دارند؟! دکتر جو ویتالی و دیگر اساتید، ناپلئون هیل را پدر علم موفقیت می‌دانند زیرا تمام اصول و ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیتِ مادی و معنوی را در کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید شرح داده است. او در این کتاب یکی از ابزارهای لازم برای رسیدن به موفقیت را استفاده از آهنگهای شاد و انگیزشی می داند.

 موسیقی جزو سه عامل اصلی محرک مغز است.

ناپلئون هیل

چرا آهنگ های شاد و انگیزشی (موسیقی های شفابخش) بهترین ابزار برای شفا و موفقیت است؟!

آهنگهای شاد بهترین ابزار برای تغییر هستند زیرا موسیقی و آهنگ های شاد و غمگین، همه جا و در همه حال همراه با ماست. گویا ما را تسخیر کرده است. با آن از خواب بیدار می‌شویم با آن به سرکار می‌رویم، ورزش می‌کنیم، رانندگی می‌کنیم و حتی با آن مراقبه می‌کنیم و به خواب می‌رویم.

پس به عنوان مهمترین ابزار برنامه‌ریزی ذهن، موسیقی و آهنگ ها، هم می‌توانند بسیار شفابخش و هم بسیار خطرناک باشند. مخصوصا افرادی که در هرم قدرت هستند و از تاثیر و قدرت موسیقی آگاهند از آن در جهت تسخیر ذهنِ جامعه بهره می‌برند.

از آنجا که در عصر آگاهی هستیم و آگاهی در شعور جمعی پراکنده است، دکتر جو ویتالی (جو وایتالی) و بنده، همزمان در دو نقطۀ دور از هم در این دنیا (ایران-آمریکا) ، بدون اینکه یکدیگر را بشناسیم و شرایط یکدیگر را بدانیم دو کتاب با مضمون، محتوا و هدفی مشترک نوشتیم. درحال نوشتن کتاب سایکومیوزیک بودم که متوجه شدم دکتر جو ویتالی نیز به خاطر علاقه‌اش به موسیقی، کتاب موسیقی‌شفابخش را نوشته و آهنگ هایی با ماهیت موسیقی شفابخش ساخته است.

موسیقی شفابخش جو ویتالی

موسیقی شفابخش جو ویتالی

ما در این دو کتاب تاثیرات مثبت آهنگ های شاد و موسیقی شفابخش و اثرات منفی موسیقی ها و آهنگ های غمگین و مخرب را از جهات مختلف و حتی در ابعاد معنوی بررسی کردیم و روشهای ترکیبی خاصی(همراه با ان ال پی، ای اف تی و…) برای استفاده بهتر از این ابزار بی‌نظیر ارائه دادیم.

می‌گویند اگر برنامه و هدفی برای خود نداشته باشید مجبورید با اهداف و برنامه‌ای که دیگران (ماتریکس) برای شما می‌ریزد زندگی کنید. حال اینکه یکی از ابزاری که سلطه‌گران از آن برای هدایت شما به شدت استفاده می‌کنند موسیقی و آهنگ های غمگین و منفی است.

جو ویتالی در کتاب موسیقی شفابخش قدم به قدم به ما نشان می‌دهد که موسیقی شفابخش با جسم و روح ما چه می‌کند. او از موسیقی به عنوان ابزاری برای افزایش هوش و تقویت سیستم ایمنی و حرکتی نام می‌برد و آن را منبعی سرشار از الهامات و شهود معرفی می کند.

او اعتقاد دارد که استفاده از موسیقی (چه شنیدن آن و چه نواختن آن) می‌تواند روشی شفابخش برای بیماری‌های گوناگون و یک روش خودیاری برای رفع ناخوشی‌های انسان امروزی از استرس و فشارها و بهبود و تقویت روحیه و اعتمادبنفس او باشد.  پس شما هم می‌توانید با خواندن این کتابِ بی‌نظیر که حاصل سالها تحقیق جو ویتالی است یکبار برای همیشه افسار موسیقی و ذهن خود را در دست بگیرید و از آن در جهت اهدافِ متعالیِ خود در زندگی بهره ببرید

آهنگ محدودیت صفر از آلبوم موسیقی شفابخش (دکتر جو ویتالی)

کتاب موسیقی شفابخش اثر دکتر جو ویتالی توسط نشر بهار سبز منتشر و در باغ کتاب تهران، شهرکتابها و سایت بوکالا موجود است. همچنین می توانید از طریق لینک روبرو، این کتاب را از سایت ما با ارسال رایگان تهیه کنید. کتاب موسیقی شفابخش

 

کتاب و آلبوم موسیقی شفابخش در مورد چیست؟!

موسیقی شفابخش جو ویتالی موسیقی شفابخش جو ویتالی

دکتر جو ویتالی یکی از سخنرانان بزرگ فیلم مشهور ”راز” و از نویسنده ها و مربیان بزرگ در حوزه متافیزیک ، موفقیت و خوشبختی است. او که علاقه شدیدی به موسیقی و آهنگ های شاد و انگیزشی دارد، خود را مجبور به یادگیری ساز و آواز کرد تا بتوانند موسیقی شفابخش و اهنگ های انگیزشی خودش را بسازد. او امروز نوازنده و خوانندۀ فوق العاده ای است.
او پیش از این هم آهنگ های انگیزشی تولید می کرده است تا اینکه بعدها با سابلیمینال، مهندسی صدا و فرکانس های مناسب برای سیستم ایمنی بدن و همچنین مراقبه هایی خاص مانند مراقبۀ هواوپونوپونو آشنا می شود.

از آشنایی با این علوم و ترکیب آنها با هم ، موسیقی‌هایی با نام موسیقی شفابخش تولید کرد که دریچه ای جدید در عرصه موسیقی درمانی و شفابخشی از طریق موسیقی است.

اعتراف بزرگ دکتر جو ویتالی

جو ویتالی در بخشی از کتاب موسیقی شفابخش اعتراف بزرگی می کند. او می‌گوید : یادم می‌آید که در دوران جوانی‌، گروهی به نام «رولینگ استونز» وجود داشت که آهنگ فوق‌العاده‌ای خوانده بودند و ما دیوانۀ این آهنگ بودیم. اسم آن آهنگ بود : ” آدم همیشه به آن چیزهایی که می‌خواهد نخواهد رسید”

ما آن روزها دیوانۀ این آهنگ بودیم اما تازه امروز می‌دانم که این آهنگ با باورهای فقرآور و محدودکنندۀ

نشدن، نتوانستن و نرسیدن، چه بلایی بر سر ما آورده است.

چطور دکتر هیولن با مراقبه هواوپونوپونو و موسیقی شفابخش جنایتکاران را شفا داد!!!؟

دکتر جو وایتالی در ساخت آهنگ های انگیزشی و موسیقی های شفابخش خود از فرکانس ۴۳۲ که بهترین و کم ضررترین فرکانس موجود برای جسم و ذهن است بهره برد. او همچنین در ساخت این موسیقی ها از مراقبه هواوپونوپونو در متُد سابلیمینال (روشی است که برای ساخت موسیقی های باکلام که کلام آن قابل شنبدن نیست و از آن برای ساخت مراقبه و عبارت تاکیدی که در سطح ناخوداگاه بر روی باورها و افکار محدودکننده فرد کار می کند استفاده می شود)  بهره می برد.
از زمانی که او با این مراقبه آشنا شد نه تنها جهانش دگرگون گشت بلکه تصمیم گرفت آن را با جهانیان درمیان بگذارد بنابراین کتاب “محدودیت صفر” یا هواوپونوپونو را نوشت که در ایران بسیار معروف شد و نشر بهار سبز نیز آن را منتشر کرده است.

(درکتاب “جادوی شفا” کاملا در مورد این مراقبه و شیوه انجامش توضیح داده ام) او سمینارهای بزرگی برای آشنای مردم با این مراقبه و شیوه ی پاکسازی ذهن برگزار کرد و همچنین موسیقی های شفابخشی ساخت که در آنها از این مراقبه های پاکسازی کننده استفاده کرده است. مربی اصلی این مراقبه یعنی “دکتر هیو لن”  از طریق استفاده مکرر مراقبه هواوپونوپونو یعنی عباراتِ

متاسفم …. منو ببخش …. دوستت دارم…. مچکرم

در طی سه سال تمام بیماران بیمارستان جنایکاران روانی را شفا داده است بدون اینکه حتی با آنها ملاقات رودر رو داشته باشد. به لطف او امروز این بیمارستان تعطیل شده است.

حالا این روش جادویی شفابخش به کپسولی راحت الحلقوم تبدیل شده است و با موسیقی شفابخش که شامل این مراقبه نیز هست می توانید هر لحظه که اراده کردید ذهن و روح و محیط خود را پاکسازی کنید.

بیشتر بخوانید :

در کجا از آهنگ های شاد و موسیقی های شفابخش برای پاکسازی و ریکاوری استفاده کنیم؟!

هم اکنون این موسیقی های ناب به راحتی در اختیار شماست و می توانید در هر زمانی از روز در خانه ، در هنگام رانندگی، محل کار و هنگام خواب، مراقبه و مدیتیشن از آنها استفاده کنید.  هیچ محدودیتی وجود ندارد. از آنجا که این موسیقی ها بسیار آرامش بخش و دارای کلام غیرقابل شنیدن (سابلیمینال) است می توانید از آن حتی در محل کار هم استفاده کنید.

این آهنگ های انگیزشی و شفابخش بهترین گزینه و ابزار برای پاکسازی محیط مراکز شلوغ مثل بیمارستانها یا مدارس هستند و سطح انرژی منفی و استرس و تنش را به شدت کاهش می دهند.

برای تهیه پکیج فوق العاده موسیقی شفابخش یا شنیدن و دانلود آنها می توانید به صفحه محصول پکیج بُمب موسیقی شفابخش و سایکومیوزیک مراجعه کنید : صفحه پکیج جامع موسیقی های شفابخش

اگر در مورد این پکیج بی نظیر سوالی دارید حتما با ما در تماس باشید : ۰۹۳۸۵۳۰۴۲۲۰

کتاب و پکیج موسیقی شفابخش چه اثری بر روح و جسم و زندگی شما خواهد داشت!؟ 

پکیج بمب موسیقی شفابخش و سایکومیوزیک موسیقی شفابخش جو ویتالی

 • برنامه ریزی ذهنی و تغییر نگرش
 • تغییر الگوهای ذهنی و باورها
   
 • یادگیری قوانین معنوی کائنات، زندگی و موفقیت
 • راز رابطه ی عاشقانه
 • خود هیپنوتیزم برنامه ریزی ذهنی
 • مراقبه جادوی شفا و مراقبه موفقیت برای بخشایش و پاکسازی و شفا و موفقیت
 • پاکسازی و رهایی از استرس و تنش
 • پاکسازی و بازسازی هاله های بدن
 • تن آرامی و به تعادل رساندن سیستم جسمانی
 • هماهنگی و یکپارچگی روح و ذهن
 • پاکسازی محدودیتهای ذهنی
 • پاکسازی محیط
 • پاکسازی ذهن

بیشتر بخوانید :

 

چگونه نوازنده های برتر دنیا با موسیقی شفابخش متحول شدند!؟

دکتر جو وایتالی در این سال ها در مورد این شیوه های جدید در تولید آهنگهای شاد و مثبت (موسیقی شفابخش) و مراقبه ی معروف هواوپونوپونو، در سمینارهایش صحبت می کند. او با همکاری موزیسین های معروفی موسیقی های شفابخش و آهنگ های شاد و انگیزشی زیادی را اجرا کرد.

از آن زمان موزیسین های زیادی وقتی با قدرت فرکانس های نامناسب و قدرت کلام منفی در تخریب ضمیر ناخوداگاه و ذهن آشنا شدند و فلسفۀ زیبای  هواوپونوپونو را درک کردند، به این سبک از موسیقی علاقمند شدند. یکی از این افراد متیو دیکسون، نوازنده برتر گیتار دنیا است که در آهنگ های زیادی با جو وایتالی همکاری داشته است.

او  با نوازندگی حیرت‌ انگیز خود پکیجی از موسیقی های شفابخش (سابلیمینال + هواوپونوپونو) را برای پاکسازی ذهن تولید کرده است. آلبوم او را به صورت هدیه ای بی نظیر در پکیج بُمب موسیقی شفابخش برای شما قرار داده ایم.

بیشتر بخوانید :

فرکانس‌ها و گام های موسیقی شفابخش روی چاکراها(مراکز انرژی) چه تاثیری دارد؟!

طبق تحقیقات جو ویتالی ، در عکس زیر به هفت چاکرای موجود در سیستم انرژی بدن اشاره شده است که هریک به غُدد خاص و یک نوع ویژگی طبیعیِ انسانی مربوط است.

مثلا چاکرای ریشه به بقا و غدۀ جنسی ، چاکرای جنسی به نیروی جنسی و غدد گوارشی ، چاکرای شبکه خورشیدی به قدرت و غده کلیوی ، چاکرای قلب به عشق و غدۀ تیموس ، چاکرای گلو به ارتباطات و غدۀ تیروئید ، چاکرای چشم سوم به و غده صنوبری و درنهایت چاکرای رویش به خرد و عقل و غدۀ هیپوفیز مربوط است.

همچنین آهنگ های شاد، موسیقی های شفابخش و هریک از عبارات موجود در مراقبۀ “هواوپونوپونو“ ، با کلید مخصوصِ یک گامِ موسیقی اجرا شده که هر یک از آنها روی یکی از چاکراها اثر می گذارند و آنها را به تعادل می رسانند.

آهنگِ “درصفر” با کلید ”سی“ روی چاکرای رویش ، آهنگ “محدودیت صفر“ با کلید “لا“ روی چاکرای چشم سوم ، آهنگ مربوط به عبارت “دوستت دارم“ در مراقبه با کلید “سُل“ و چاکرای گلو ، آهنگ“مچکرم“ از مراقبه با کلید“ فا “روی چاکرای قلب ، آهنگ “متاسفم“ از مراقبه با کلید “می بمل“ روی چاکرای شبکه خورشیدی، آهنگ“ منو ببخش“ از مراقبه روی کلید “می بمل“ روی چاکرای شکمی و آهنگ “تنطیم کننده“ با کلید “دو“ روی چاکرای ریشه کار می کنند.

این آلبوم نیز در پکیج بُمب موسیقی شفابخش و سایکومیوزیک در سایت آکادمی موجود است.

جو و همکارانش همچنین یافتند که وقتی از عبارات مراقبۀ “هواوپونوپونو” استفاده می‌کنند، رنگ هاله های انرژی ما تغییر می کنند. 

محدودیت صفر هواوپونوپونو موسیقی شفابخش جو ویتالی
چاکراها
 • ”I’m Sorry” = Peace = White
 •  
 •  ”Please Forgive Me” = Mercy = Green
 •  
 •  ”Thank You” = Power/Truth = Purple
 •  
 • ”I Love You” = Love = Blue
 •  
 • متاسفم ؛ دارای احساسِ صلح و آرامش و دارای رنگ سفید.
 •  
 • منو ببخش ؛ دارای احساس رحم و بخشایش و دارای رنگ سبز.
 •  
 • مچکرم ؛ دارای قدرت و حقیقت و دارای رنگ بنفش .
 •  
 • دوستت دارم ؛ دارای احساس عشق و دارای رنگ آبی بوده است.

اشتراک گذاری :

Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

آخرین مقالات

4 پاسخ

  1. درود از توجه شما ممنونیم
   در چند روز آینده بخش دیگری به این مقاله اضافه خواهد شد . حتی یک فایل پی دی اف مربوط به عکسهای گروهای موسیقی فراماسونی منتشر خواهیم کرد که مربوط به کتاب سایکومیوزیک می باشد.
   همچنین کتاب موسیقی شفابخش هم اکنون در شهر کتاب ها و باغ کتاب موجوده
   شما دوست عزیز میتونین با ثبت نام در بخش پاپ آپ از پکیج بی نظیر ۱۰۰میلیون با تکنیک ای اف تی بهرمند شوید.
   آدرس پیج ما در اینستاگرام برای اطلاع از همایشها و برنامه های آکادمی
   https://www.instagram.com/sasha.khodeto_bavarkon/

  1. درود از توجه شما ممنونیم
   در چند روز آینده بخش دیگری به این مقاله اضافه خواهد شد . حتی یک فایل پی دی اف مربوط به عکسهای گروهای موسیقی فراماسونی منتشر خواهیم کرد که مربوط به کتاب سایکومیوزیک می باشد.
   همچنین کتاب موسیقی شفابخش هم اکنون در شهر کتاب ها و باغ کتاب موجوده
   شما دوست عزیز میتونین با ثبت نام در بخش پاپ آپ از پکیج بی نظیر ۱۰۰میلیون با تکنیک ای اف تی بهرمند شوید.
   آدرس پیج ما در اینستاگرام برای اطلاع از همایشها و برنامه های آکادمی
   https://www.instagram.com/sasha.khodeto_bavarkon/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *