سایت رسمی ساشا صالحی

آموزش تصویری ای اف تی سریع در ۱ دقیقه

چرا ای اف تی بهترین روش تحول است؟

آموزش تصویری ای اف تی سریع برای کسانی است که وقت زیادی ندارند یا دوست دارند این روش را یاد گرفته و روی موضوعات خود آزمایش کنند.

در هر صورت ای اف تی بی‌نظیر است. سریع و قدرتمند. البته ممکن است برای بعضی از معضلات و مشکلات ما کمی دیرتر اثر کند.

با این وجود روی بسیاری از مسائل کارساز و اثرگذار است. به همین خاطر است که بعد از هشت سال کار در حوزه های مختلف ان ال پی، تی اِی، اناگرام و غیره، تصمیم گرفتم که تخصصی روی ای اف تی کار کنم و الان مطمئنم که انتخاب درستی کردم.

در این مقاله تصمیم گرفتیم که ای اف تی را در یک دقیقه و سریع به شما آموزش دهیم. برای آموزش کاملتر می توانید به از این ویدئوی آموزشی استفاده کنید. ممنون میشم نظرتان را در مورد آموزشها با ما در میان بگذارید.

چگونه آموزش تصویری ای اف تی را در یک دقیقه یاد بگیریم؟

ای اف تی
ای اف تی (نقاط انرژی)
  1. مشکل و موضوع مسئله را مشخص کنیم.
  2. شدت آن را بین صفر(کمترین) تا ده (بیشترین) مشخص کنید.
  3. روی قسمت کاراتۀ دست ضربه بزنید و بگویید “با وجود اینکه این مسئله را دارم خودم را کاملا دوست دارم و قبول دارم و برای خودم احترام قائلم”.
  4. سپس روی نقاط انرژی مردین ها ضربه بزنید(حداقل ۷بار)  و با ضریه رو هر نقطه تنها مسئله اصلی را بیان کنید مثلا این سردرد لعنتی، سردردم خیلی اذیتم می کنه . بالای سر، بین دو ابرو، انتهای ابرو، روی استخوان زیر چشم، بالای لب، زیر لب، استخوان ترقوه ، و زیر بغل در راستای سینه.
  5. بعد از یک دور ضربه زدن دوباره شدت سنجی کنید و ببینید چقدر شدت موضوع کمتر شده است و دوباره از نو همین روند را تکرار کنید تا شدت آن به صفر برسد.

 

 

 در زیر فیلم آموزش تصویری ای اف تی سریع در یک دقیقه برای شما عزیزان آماده شده است.

ای اف تی تخصصی را چگونه بیاموزیم؟!

در صورتی که تمایل دارید ای اف تی را به صورت تخصصی و ریشه ای روی همۀ باورها و ابعاد جسمی، ذهنی و روحی خود کار کنید می‌توانید پکیج ای اف تی را که همراه با پشتیبانی یک روز در هفته (یا در صورت تمایل روزانه) است را تهیه کنید و همراه با مربی سریعا به پاکسازی و ساخت اساس شخصیت و شفای بیماریهای خود بپردازید.

 

 

 

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید