سایت رسمی ساشا صالحی

آموزش ای اف تی به صورت تصویری در ۱ دقیقه

در این مقاله قصد داریم به صورت ویدئویی در یک دقیقه به شما آموزش ای اف تی بدهیم با سایت تخصصی ای اف تی ساشا صالحی همراه باشید.

 

چرا ای اف تی بهترین روش تحول است؟

آموزش ای اف تی تصویری برای کسانی است که وقت زیادی ندارند یا دوست دارند این روش را یاد گرفته و روی موضوعات خود آزمایش کنند.

در هر صورت ای اف تی بی‌نظیر است. سریع و قدرتمند. البته ممکن است برای بعضی از معضلات و مشکلات ما کمی دیرتر اثر کند.

با این وجود روی بسیاری از مسائل کارساز و اثرگذار است. به همین خاطر است که بعد از هشت سال کار در حوزه های مختلف ان ال پی، تی اِی، اناگرام و غیره، تصمیم گرفتم که تخصصی روی ای اف تی کار کنم و الان مطمئنم که انتخاب درستی کردم.

در این مقاله تصمیم گرفتیم که ای اف تی را در یک دقیقه و سریع به شما آموزش دهیم. برای آموزش کاملتر می توانید به از این ویدئوی آموزشی استفاده کنید. ممنون میشم نظرتان را در مورد آموزش‌ها با ما در میان بگذارید.

چگونه آموزش تصویری ای اف تی را در یک دقیقه یاد بگیریم؟

ای اف تی
ای اف تی (نقاط انرژی)
 1. مشکل و موضوع مسئله را مشخص کنیم.
 2. شدت آن را بین صفر(کمترین) تا ده (بیشترین) مشخص کنید.
 3. روی قسمت کاراتۀ دست ضربه بزنید و بگویید “با وجود اینکه این مسئله را دارم خودم را کاملا دوست دارم و قبول دارم و برای خودم احترام قائلم”.
 4. سپس روی نقاط انرژی مردین ها ضربه بزنید (حداقل ۷بار) و با ضریه رو هر نقطه تنها مسئله اصلی را بیان کنید مثلا این سردرد لعنتی، سردردم خیلی اذیتم می‌کنه. بالای سر، بین دو ابرو، انتهای ابرو، روی استخوان زیر چشم، بالای لب، زیر لب، استخوان ترقوه، و زیر بغل در راستای سینه.
 5. بعد از یک دور ضربه زدن دوباره شدت سنجی کنید و ببینید چقدر شدت موضوع کمتر شده است و دوباره از نو همین روند را تکرار کنید تا شدت آن به صفر برسد.

 

 

 در زیر فیلم آموزش تصویری ای اف تی سریع در یک دقیقه برای شما عزیزان آماده شده است.

ای اف تی تخصصی را چگونه بیاموزیم؟!

در صورتی که تمایل دارید آموزش ای اف تی را به صورت تخصصی و ریشه‌ای روی همۀ باورها و ابعاد جسمی، ذهنی و روحی خود کار کنید می‌توانید پکیج ای اف تی را که همراه با پشتیبانی یک روز در هفته (یا در صورت تمایل روزانه) است را تهیه کنید و همراه با مربی سریعا به پاکسازی و ساخت اساس شخصیت و شفای بیماری‌های خود بپردازید.

سوالات متداولی که درباره ای اف تی پرسیده می‌شود

 

 1. ای اف تی چیست و چگونه کار می‌کند؟

  ای اف تی با ضربه زدن روی مسیرهای فرضی که از طریق آن‌ها “انرژی حیاتی” در بدن (نقاط نصف النهار) جریان دارد تا انسداد ایجاد کند، کار می‌کند. این مسیرهای خاص انرژی یا نصف النهارها به حفظ تعادل جریان انرژی برای حفظ سلامتی شما کمک می‌کنند. عدم تعادل جریان انرژی می‌تواند منجر به بیماری یا بیماری شود.

 2. ای اف اتی برای چه چیزی استفاده می‌شود؟
  تکنیک آزادی عاطفی (EFT) یک روش درمانی جایگزین برای درد جسمی و پریشانی عاطفی است. همچنین از آن به عنوان ضربه زدن یا فشرده سازی روانشناختی نیز یاد می‌شود. افرادی که از این تکنیک استفاده می‌کنند معتقدند ضربه زدن به بدن می‌تواند تعادل را در سیستم انرژی شما ایجاد کرده و درد را درمان کند.

 3. آیا تکنیک ضربه زدن ای اف تی واقعاً جواب می‌دهد؟
  ای اف تی از مداخلات جسمی مانند تنفس دیافراگم و همچنین مداخلات روانشناختی مانند مصاحبه‌های حمایتی کارآمدتر است. مطالعه کارکنان مراقبت‌های بهداشتی همچنین از کاهش قابل توجه افسردگی پس از درمان با ای اف تی حکایت دارد.

 4. چه مدت طول می‌کشد تا ای اف تی کار کند؟
  درمان ای اف تی شما ممکن است از یک تا چهار روز طول بکشد. ای‌ اف ‌تی گونه‌ای احساسی از طب سوزنی است که البته در آن از سوزن استفاده نمی‌شود. در این سیستم بر روی مشکل «تمرکز» کرده و هم‌زمان از طریق ضربه‌زدن با سر انگشتان به نقاط مختلفی از مریدین‌ها (کانال‌های انرژی) آن‌ها را تحریک می‌کنیم.
  در اغلب موارد، طول مدت درمان در این تکنیک در مقایسه با سایر شیوه‌های متداول، از هفته‌ها، ماه‌ها یا سال‌ها تنها به چند دقیقه کاهش می‌یابد.

 

 

 

چرا نظرتان را نمی‌نویسید؟

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد.
هر نظری که برای ما می‌نویسید قوت قلبی برای ما خواهد بود

از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید